Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 15-17 éves fiúk komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia.14 kérdése:

A 15-17 éves fiúk komoly kapcsolatra vagy csak 1-2 hetes kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 00:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó 21F:


Miért ne vágynának? És szerintem, igen.. 10 hónap az komoly, ebben a mai világban amikor két hetente válogatják az emberek a partnerüket.

Nálunk azért gondolom ezt az egészet komolynak, mivel 10 hónap alatt még nem volt szex sem, mert én nem akarom és azt mondta megérti és tud várni. Más lányra rá sem néz, ha meg meg is néz egyet akkor mi van? Én is megnézem ha jól néz ki egy srác.

Azért vannak még érző fiúk is. Nem feltétlen kell mindegyiket a többséghez hasonlítani.

A másik a kérdező kérdésében az szerepelt, hogy komolyra vagy csak 1-2 hetes kapcsolatra vágynak? Akkor szerintem nem mondtam nagy hülyeséget azzal a 10 hónappal.


És ezt most nem bántásból, meg nagyképűségből írtam, de azért az ember érzi, hogy mikor játszanak vele vagy éppenséggel mikor gondolja komolyan a partnere.

16/L

2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!