Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 14 évesen komoly párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Szüleim nem hagynak békén mert az mondják hogy én ehhez túl fiatal vagyok, de én nem így érzem. Ti mit gondoltok??

előre is köszi a válaszokat.


2012. aug. 6. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
14 évesen nem komoly.......
2012. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz!
2012. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 jin ***** válasza:
Van egy párod és kapcsolatban vagytok amit komolyan gondoltok.Ez az állítás lehetséges .Azonban egy párkapcsolat korántsem olyan egyszerű mint azt hiszed,bár lehetséges ,hogy átlátod.Egy komoly párkapcsolat viszont meg bensőségessebb.
2012. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mókusgyilkos ***** válasza:

1.: miért ne lehetne 14 évesen komoly / működő pár kapcsolata? nekem az első bnőm 14 évesen volt 2.5 évet vert rám és 2 évig ment a téma szóval talán nevezhető komolynak / működőképesnek.


kérdező: nem gáz.

2012. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
14 évesen még nem tudsz komoly párkapcsolatban élni ( természetesen lehet, hogy szeretnél!). Ennek az az oka, hogy életedet - legnagyobb részben- nem önmagad szabályozod. Emiatt szerintem ebben az életkorban elképzelhetetlen egy valóban komoly párkapcsolat.
2012. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
64%
szerintem 14 évesen nem vagy kész egy komoly kapcsolatra :)
2012. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem gáz,hanem lehetetlen.HA ere vissza gondolsz 10-15 év mulva,csak nevetni fogsz azon,hogy ezt komolynak gondoltad.
2012. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Eltaláltad!!!!! :))))))) kib#szottúl gáz! :))))))))))))))
2012. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
egyáltalán nem lehetetlen! és 13 éves voltam amikor összejöttem a barátommal, és én nagyon komolyan gondoltam.. most 19 éves vagyok, és azóta is együtt vagyunk.. mondhatni együtt nőttünk fel, ismerjük egymást elég rendesen.. és azóta is nagyon szeretjük egymást, még jobban is mint az elején, mert 6 év alatt rengeteget változtam külsőleg és belsőleg is, pozitív irányba. szerintem lehet annyira érett egy 14 éves lány hogy komoly kapcsolata legyen.. attól függetlenül hogy esetleg nem aludnak egymásnál és nem élnek együtt, szerintem lehet komoly.
2012. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
51%

jaaa h a lány a 14?:D ESÉLYTELEN XD 14 éves komoly lány HÁHÁ XD 14 éves lány:

A: hozzá érsz lefagy / sikít / pittyeg minden ami kell mint a xp ha túl sok shiftet nyomsz :D

B: mindenre rá ül ami hosszabb mint 5 centi és pulzusa van.

2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!