Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz 14 évesen komoly párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Szüleim nem hagynak békén mert az mondják hogy én ehhez túl fiatal vagyok, de én nem így érzem. Ti mit gondoltok??

előre is köszi a válaszokat.


2012. aug. 6. 13:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14 évesen nem lehet komoly párkapcsolatban élni. Lehet h azt hiszed, de akkor sem.
2012. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van, csak azt hiszed hogy komoly. Az felnött komoly kapcsolat másból áll mint 14 évesen. de ha ti most boldogok vagytok így akkor legyetek együtt. Majd úgyis változik az életetek, gondolkodásotok.
2012. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ma 13:44 kivételével mindenki csak ossza az észt, gratulálok... Ti vagytok ebben a kapcsolatban, hogy ennyire tudjátok, mi lehetséges, meg mi nem, vagy a kérdező?

14 éves voltam, mikor összejöttem a barátommal, akivel 9 és fél éve vagyunk együtt. Nem várattam évekig, nem húztam az agyát, mint sok kis tinilány szokta itt, úgy viselkedtünk, ahogy egy kapcsolatban kell.

Létezhet komoly kapcsolat ennyi évesen, csak a TÖBBSÉG ilyen korban még éretlen kis hülye, és nem képes rá. Hangsúlyozom: A TÖBBSÉG. Ami nem egyenlő a MINDENKIVEL...

23,5N

2012. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Az jobb lenne, ha csak szexelnél össze-vissza meg virágról virágra szálldosnál. Nem értem a szüleidet. Ha már pasizol 14 évesen inkább egy komoly(nak tervezett) kapcsolat.
2012. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kitartást!:-) 13 éves volt a barátnőm, mikor összejöttünk.. Eltelt 6 év és még jobban szeretem mind akkoriban. Mindent a legkomolyabban gondolunk és véghez is visszük. Örvendek a hozzám hasonló válaszához és gratulálok neki! Vannak ilyen esetek és szívesen szeretek mesélni róla:-)
2012. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ne halgass a többiekre.ha jolerzitek magatok a kapcsolatban akkor inkabb erezd magad szerencsésnek hogy van olyan párod :)
2013. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!