Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolatokkal kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatokkal kapcsolatban milyen könyveket lehet olvasni? Plpárkapcs hatása az egyénre, hogy változik az ember a párkapcs alatt

Figyelt kérdés

Fontos nekem valaki és szeretném ha én is fontos lennék neki viszont a volt barát "emléke" gátol ebben.


22/f



2012. aug. 6. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Gary Chapman: Egymásra hangolva- 5 szeretetnyelv a házasságban

Nagyon jó könyv, sokat lehet belőle tanulni, segít jobban megismerni a partnered és magadat is. Csak ajánlani tudom. =)

Ja, és nem kell a címe miatt aggódnod =)

2012. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet.
2012. aug. 6. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!