Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hatással lehetnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehetnek a párkapcsolatomra a fiú-lány barátságaim?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal,még mindig borzalmasan imádom,és szerelmes vagyok,ahogy ő is belém.:) Néha vannak veszekedések,de alapjába véve egy nagyon jó kapcsolatunk van. Épp ezért nem szeretném,ha ez felbomlana.

Mindig is a fiúkkal barátkoztam inkább,mivel ők sokkal őszintébbek barátként,mint a lányok,és sokkal jobban elhülyülök velük,persze nem általánosítani akarok,de eddig ezek a tapasztalataim.

Szóval eddig is voltak fiúbarátaim,és a páromat ez nem zavarta annyira,mert tudta,hogy ha akartam volna,összejöttem volna már velük előtte. Viszont most új suli,hisz egyetemre megyek. Már most elkezdődtek az ismerkedések neten,meg stb,és hát fiúk részéről nagyobb az érdeklődés. Tudják,hogy van párom,nem hiszem,hogy lenne hátsó szándékuk. A lényeg,hogy most új fiú barátaim lesznek,és ez már zavarni fogja a páromat. Hogy magyarázzam el neki,hogy nem akarok egyedül órákra járni,egyedül el is tévednék abban a városban,ahova járni fogok...

19/L


2012. aug. 7. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan, aki nyomulni fog, de feltételezem, őket leépíted majd. A párodnak meg azt mondanám egyszerűen, hogy: "Eddig is megbíztál bennem, ezután is megbízhatsz bennem." És kész.
2012. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már a gólyabálban leitatnak és megdugnak. Ez az alap.
2012. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!