Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, a sógornőm akar lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, a sógornőm akar lenni?

Figyelt kérdés
Az öcsém nem egészen fél éve jár a barátnőjével. A lányt nem nagyon ismerem, csak futólag láttam. Mostanában a lány facebookon elkezdte lájkolni az esküvős képeket (ismerősei és egyéb menyasszonyos képeket). Kicsit megijedtem, hogy már a házasságot tervezi, mert az öcsém egyáltalán nem egy nősülős fajta, sőt, sajnos vannak viselt dolgai, mit én tudok, szerintem a barátnője meg nem, hogy hogyan keveri a dolgokat folyamatosan. Szóval nem állhatok oda a lány elé, mert nem vagyunk olyan viszonyban, hogy figyi, ne ábrándozz, mert pofira fogsz esni. Vagy csak én képzelődöm, és csak véletlen egybeesés, hogy pont ilyen képeket kezdett lájkolni? Féltem, hogy ábrándokat fog kergetni, rendes lánynak látszik, az öcsém meg ... na jó, nem bántom, de tuti, hogy nem férjnek való. Mit csináljak? Tudom, ne szóljak bele más életébe, az öcsémébe nem is tudnék. Meg lehet, hogy tényleg nem erről van szó. Bocsi, kicsit zavaros lett, de remélem kibogozzátok mit is akarok mondani.

2012. aug. 7. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De irigyellek hogy ilyen krva sok szabaidőd van, hogy azt lesed ki-mit lájkolgat. Egyébként meg közöd? Ha nekem a bátyám beleszólna az életembe, mert ő épp úgy látja jónak hogy az adott partner engem nem érdemel meg, az a minimum hogy az életben többé nem állnék szóba vele.
2012. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak pont annyi szabadidőm van, hogy a GYK-n tudok kérdéseket meg válaszokat írni, mint itt mások :D

Mondom, hogy nem akarok beleszólni, tanácsot kértem, nem leoltást. Azt szeretném tudni, főleg lányoktól, hogy van-e alapja, amit gondolok, hogy a lány hozzá akar-e menni. És nem báty vagyok, hanem nővér. :)

2012. aug. 7. 21:56
 3/11 anonim válasza:
Szerintem szólj az öcsédnek, hogy beszéljen vele.. egyébként hogy vannak együtt? Úgy értem, hogy szerelmesek egymásba vagy öcséd esetleg megcsalja? Ha fél éve már együtt vannak, és szeretik egymást, szerintem a házasság sem kizárt. Együtt élnek?
2012. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még egyszer, látom nem érted: mégis mit képzelsz magadról, hogy beleszólnál BÁRKI életébe is? Hogy Te mond meg ki-kivel, hogyan és mikor, miért és meddig... Istennek képzeled magad? Vagy tényleg ennyire ráérsz?
2012. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es. Az öcsém nem szokott szerelmes lenni, csak csajozik. Egyszerre több lánnyal is szokott járni. A csajt nem annyira ismerem, de szerintem szerelmes. Ezért sajnálom. De ilyesmiről nem tudok egyikükkel se beszélni, csak tehetetlen szemlélő vagyok. De szeretem az öcsémet, neki se akarok rosszat, de ismerem milyen....
2012. aug. 7. 21:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Te sem érted, 4-es, hogy én mit akarok. Mindegy, hagyjuk. :)
2012. aug. 7. 21:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Az öcséd meg sem érdemli ezt a lányt. Egyébként nem feltétlenül akar esküvőt, az esküvői képek általában szépek és "lájkolnivalók".
2012. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, köszi a rendes választ :)
2012. aug. 7. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom több ismerőse most ment férjhez, nősült meg (végül is ez nem nagy csoda vagy véletlen egybeesés így nyárom így nyáron - nekem is vagy 4 ismerősön házasodott), ő meg az a lájkolgatós fajta lehet. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy házasodni akar, csak a barátainak gratulál és örül így.
2012. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, hogy csak erről van szó. Nem egy túl sokat lájkoló, de tényleg van benne valami, amit mondasz, köszi.
2012. aug. 7. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!