Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor camoztok egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor camoztok egy lánnyal msn-en akkor mit szoktatok csinálni? Amikor én camoztam nem tudtam, hogy mit szoktak és csak ültünk és néztük egymást, ahogy gépelünk. :D 15/f

Figyelt kérdés
Bejövünk egymásnak, de még csak most lesz az első tali.
2009. júl. 20. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
jajj már... 15 éves vagy.. nem mintha azt mondanám hogy nagyon korai... meg minden de ha elsö tali.. akkor nem hiszem hogy 15 évesen ez anyira nagy szerelem lenne. honnan tudod hogy bejössz neki? megkérdezted? amúgy a válaszom: általában azt.. hogy nézzük egymást mert nem fogunk msn-en sex-elni!...
2009. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Én vetkőzök
2009. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy nagy szerelem.:D Csak bejövünk egymásnak. :D Amúgy onnan tudom, hogy ő mondta.
2009. júl. 20. 13:07
 4/8 A kérdező kommentje:
azért írtam, hogy még csak most lesz az első tali, mert el akartam kerülni az olyan válaszokat, hogy vetkőzni, meg mutogatni magunkat:D
2009. júl. 20. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze csak nézitek egymást, és beszélgettek. Dicsérd meg, hogy milyen szép, biztosan jól fog neki esni.
2009. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
dicsrégesd, h oylan szép az ajkad akár a tündöklő rózsa hajtása.
2009. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
xD szoktam dicsérni:D De az nem cselekvés, hanem az is simán gépelés:D
2009. júl. 20. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Játszatok Activity-t. A mutogatással jól ki lehet használni az időt. :-D
2009. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!