Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanacsoltok ezzel kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
13 eves leszek oKtoberben es nagyon tetszik a noverem baratnoje aki 16.Szep hosszu barna haja es feher bore van,nagyon tetszik.Amikor feljon hozzank mindig iGy eletet hoz meg vidamsagot a hazba ezen kivul kedves,jofej velem es ugy vettem eszre neki is tetszek..multkor is lejott velunk focizni ,nalunk aludt es kertem h ne menjen haza haza akart menni a cucca miatt de aztan vegul maradt..most osszvesztek a noveremmel szerintem mert tobb mint 1 honapja nem jott hozzank...nagyon hianyzik,vele akarok lenni...amugy fbn is az ismerosom csak felek irni neki... :/ szerintetek nagyon gaz a korkulonbseg ?! KosZ elore is ;)

2012. aug. 8. 02:20
 1/10 anonim ***** válasza:
nem gáz. ismerkedni, beszélgetni lehet.
2012. aug. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kérdező hohy hívják a csajt?
2012. aug. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mást meg 10év múlva kb.
2012. aug. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. hát, a neve elég sokféle lehet, mondjuk pl. Stumpfenger Beáta név jutott hirtelem eszembe, talán van ilyen de kicsi a valószínűsége meg annak is h azt a lányt így hívják :D
2012. aug. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4.#

azért meg nézném azt a szép csajt :P

főleg hogy ha mégf össze is jön egy 13 évessel mert akk a kérdező egy mázlista

2012. aug. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem hinném h összejönnek. de ismerkedni, beszélgetni lehet. ebben az életkorban ilyen tapasztalatokat kéne szerezni az ismerkedésben. más kérdés h a legtöbben a komolyabb tapasztalatokon is túl vannak.
2012. aug. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Merjél neki irni. Bizt nem harapja le a fejedet,főleg ha élőbe is kedves veled. :)
2012. aug. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked sikerül 13 évesen akkor szerintem én eret vágok.Én itt baszakodok 18 évesen,hogy legyen végre te meg csak ilyen könnyen kapnál egyet.Szerintem te félre értetted,nem akar tőled semmit,max barátkozni.
2012. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8

Ilyen az élet sajnos! Van akinek a kisujját sem kell mozdítani, és mégis lesz csaja, van aki meg gürcöl mint állat, udvarol, meg minden, h végre legyen egy, mégsem jön össze... Mindig is igazságtalan volt az élet, ez már csak így van! :(

2012. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Álmodozni lehet:D De jobban járnál ha másfelé eveznél:D
2012. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!