Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen esetben?

Figyelt kérdés
14 wok. Tavaly kezdtem el járni egy 18 éves fiúval, nagyon aranyos, aztmondta komolyak a sándékai, csak másfél órára lakik tőlem.De januárban szakítottam velemert nem is egyszer megcsalt engem..hónapokig nemekresett. Eközben megismertem egy 17 éves fiút aki csajozógép mindenkivel csókolózgat stb. Megvolt vele az első csókom, felejthetetle volt. Teljesen belészerettem, neki sikerült elfelejtetnie akiben csalódtam. Nagyon szeretem, de fel se említi a járst, és tudom hogy maximum sexre lennék jó neki, de reménykedek és néha úgy érzem többre is képesek lennénk, úgyértem hogy járásra mert nagyon szeretem.Azóta a 18 éves fiú, aki megcsalt felkeresett megint járunk, és mondta h télleg komolyan gondolja és a barátai is mondják. Hetente beutazik hozzám-Naponta írogat üzeneteket többször is ha nem dolgozik. De én ma is például kimentem a 17 éves fiúval akiért annyira odavagyok és csókolóztunk, 1 hónapnta csókolózunk még gyakrabban is, ha kint vagyunk mindig, ő csak 10 pernyire lakik tőlem. Mikoir elem van úgy érzem szeret, és csak Ő kell nekem. Nagyon szeretem, de ő olyan dolgokra próbál rábvenni ami nemvaló, pláne 14 évesen. Lefektetni,meg minden iylesmi.. és talán még erre is képes lennék érte, de nem emliti a járást és más csaja is van. Néha hetekre elfelejt, aztán bocsánatot kér,kamerázunk kimegyünk, csók és ennyi, úgyérzem nemayok elég jó neki hogy járjon velem:( a 19 éves fiú,akivel járok semmi oylasmit nem akar egyenlőre tőlem..nemtudm mit tegyek. a 17 éves fiút már próbáltam letörölni de nembirtam sokáig, nélküle nembirom, nagyon megszerettem., de a másikat se szeretném elvesziteni. Én már magam se tudom mit érzek.lehet ez csak gyerekszerelem..nemtudom, de az életem is odatudnám adni érte,csak én talán sose leszek annyira jó neki hogy több legyek egy kis kalandnál.
2012. aug. 8. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

"14 wok".


Ezt eddig bírtam olvasni.

Ebben az esetben vissza kéne menni elemi első osztályba, hogy megtanulj írni.

2012. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek Kareszpapival teljesen.

Csinálj amit akarsz kérdező.

2012. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemlehet ide alulra olyan sokat írni, azért próbáltm rövidíteni..
2012. aug. 8. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem volt kedvem el olvasni az egészet. Gondolom gyorsan is írtál a helyesírásodból ítélve. Ne akarj összejönni egy "csajozógéppel", mert úgyis fájdalmat fog okozni neked. Gondolom nem vágysz rá. Inkább fojtsd el az érzést, és keress olyan fiút, aki megbecsül. :) Mellette sokkal boldogabb leszel, és nem fogsz benne csalódni. Előtted áll még az élet. Nem kell kapkodni.
2012. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15/f
2012. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert ha a vagyok-ot w-vel írod akkor rövidebb lesz? a vok-t nem ismered? egyébként ennél sokkal többet lehet még írni.
2012. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"14 wok"... headshot: szerintem más nem segít a helyzeteden..
2012. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondom rövidíteni próbáltam :)

Értelmes válaszokat kérnék :/

2012. aug. 8. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor hagyjuk a fogalmazási rémálmot.

Szerintem dobbants a 17-estől, mert csak egy numerára kellesz neki. A továbbiakban inkább hallgatok.

2012. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!