Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán érzem komoly dolognak de ti mit szoltok hozzá?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon komoly barátom..mintha már félházasságban lennénk és kb 1szer ha szakítottunk mert beteges féltékeny volt családra, barátokra stb.

Megváltozott...azóta is imádom szeretem..totál harmonikus minden.

A nyáron új munkahelyem lett és nem tudom hogyan fejezzem ki magam de az egyik munkatársam teljesen levesz a lábamról a személyiségével, humorával..meg olyan hasonló személyiség csak ő fiúban. :-D

Igazából jól elbeszélgetünk, viccelődünk szünetekben..csak nem tudom h néha mért jut eszembe amikor nem kellene de csak ugy jön.Lehet feleslegesen bemesélem magamnak az ostoba dolgokat h mégnehezebbé tegyem az életem..mivel mindent túl bonyolitok.

De ugyanugy kijövök vele mint bármelyik más fiú haverommal.


Igazából hosszútávon nem ismertem még meg de mégis mindig olyan fura érzésem van a közelében ...néha ez a semmilyen, átlagos, néha meg halálra röhögöm magam vele és akkor meg még ott van az a "nézése" amit mindennél nehezebb leirni.


Totál hülyén érzem magam -_-"


Amugy sem akarok kockáztatni, de olyan jó barátként meg lógni vele.


2012. aug. 8. 22:33
 1/5 ASOT ***** válasza:
pszichésen hatott rád, nyugodtabb voltál, jobb kedvű, a srác érintésétől simogatásától kicsit boldogabb voltál és ez lehet h így hatott...
2012. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
basszus bocsi ezt rossz helyre írtam....
2012. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:

na! ez már neked szól! :)

- szerintem nem az a bajod és nem azt nem tudod h ezaz új srác miért jut eszedbe, hanem azt nem tudod, hogy biztos h azt akarod....a meglévőt....ez csak egy mulandó érzés, vagy meg fog maradni?? hmm...fene tudja... :) nemde?

2012. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval..elbizonytalanodtál az érzéseidet tekintve..

Azt írtad, ugye, hogy szereted a barátodat. Akkor ezzel nincs gond.

De esetleg tetszene neked ez a másik srác is, de lehet, csak haverilag.

Én is voltam hasonló helyzetben, és én végül rájöttem, hogy csak imádok a sráccal beszélgetni..egész egyszerűen mindenről ment a téma közöttünk, olyan szinten megértettük egymást...nonstop röhögtünk, de ha gondom volt tanácsot adott, és én is neki.

Aztán volt mikor nem kerestük egymást hetekig..és akkor jöttem rá, hogy csak haverként tekintek rá. Szoktam rá gondolni...de nem mint egy olyan emberre akiért oda vagyok, csak mint egy nagyon jó barátra, akivel mellesleg akár pikánsabb dolgokról is simán tudtunk beszélni:D

Mai napig tök jóba vagyunk, mint haverok..és ennyi:)

Szerintem (ha szerencséd van) talán nálad is ez a helyzet.

2012. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbekerültem nem rég. Nehéz. Nekem úgy sikerült "elfelejtneni", hogy csalódást okozott nem egyszer. Mármint a másik srác. Rájöttem, hogy mégsem annyira hasonló.

"Az ellentétek vonzzák egymást" mpndás híve vagyok. de azért motszkál bennem az érzés, hogy jó lett volna vele. De aztán ez el is illan és örülök, hogy a párommal vagyok.

Szerintem ez csak kíváncsiság. Ha szereted a párodat, ne hagyd hogy elvegye az eszed ez a kolléga. Inkább maradjatok barátok, még lehet, hogy jobban is jársz. :)

2012. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!