Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki újra összejött az exével, és jobban alakultak a dolgok, mint korábban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem volt.
2012. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Lányom szakított az élet társával, külön költözött, de pár hét múlva megbeszéltek a dolgokat, és most jobb a kapcsolatuk mint előtte.
2012. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem alakult jobban, végleg szakítottunk 1-2 hét után.
2012. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
nálam sem alakultak jobban.
2012. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
mi egy hónapot voltunk együtt, szakítottunk, majd egy hónap múlva újra összejöttünk, és utána együtt voltunk 4 évig. szal nekem jól sült el.
2012. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is összejöttünk újra. jobb volt, de aztán a vége is csúnyább lett mint először szval én tuti nem jövök össze többet exemmel
2012. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem volt hogy 4 ev utan szakitottam, mert beleszerettem masba, de mivel az illeto kulfoldon elt, abbol a kapcsolatbol nem lehetett semmi. Az exemmel 1,5 ho nappal kesobb ujra osszejottunk es meg tobb mint egy evet egyutt voltunk. De igazan nem szerelembol voltam vele akkor mar, hanem mert jol megvoltunk. vegul vege lett ,mert ujra beleszerettem egy harmadikba :)
2013. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült az újrakezdés az ex pasimmal.

Inkább rosszabb lett mint volt.

Kár volt.

2017. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!