Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom összejött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom összejött a ""barátnőmmel"". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult helyzetben fordulok mindenkihez,aki már átélt egy ilyet,vagy segítene!

A barátommal 9 hónapig voltam együtt,ő szakitott velem mert már elvileg nem szeretett. De utána pár találkozásunkon smároltunk és mondta h valamennyire szeret még és meglátjuk mi lesz.Oké,elltelt pár nap azt mondta nem szeret felejtsük el egymást. Eléggé fáj még most is..nagyon szeretem!

Rá 2 hétre összejött a "barátnőmmel" akit most inkább egy szégyentelen nőszemélynek neveznék! Tudta h mennyire szeretem a volt pasimat,h szenvedek miatta,mégis összejött vele. Hát köszönöm! -.- nem azért de a csaj eléggé ronda... Nemtudom h az ex pasim most csak kiakar velem baszni,vagy télleg érdekli e a csaj. Egy suliba járunk mind a 3an a csaj osztálytársam is. -.-"

Ha annyira a barátnőm lenne,akkor nem jött volna össze az exemmel. Mit tegyek?? Igazábol azt akarom elérni hogy a pasi lássa hogy kit veszitett el (aki igazán szerette,senki se fogja igy szeretni mint én hisz futottam utána sirtam). Idegesiteni akarom a volt pasim,meg a csajt is.Bosszút álljak? Na de hogyan? A sráct még mindig szeretem nemtudom elfelejteni. Sajnos.. Mit tegyek?????

Minél több választ! :/

18/L


2012. júl. 24. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Túl csinosan voltàl neki, sajnos sok férfi a csúnya, kövér nőkre bukik! Felejtsd el a srácot, keress egy férfit, aki értékeli a szèpet/!!:)
2012. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
próbálj meg jobb lenni minden téren, külsőleg, belsőleg, az se árt ha találsz egy jobb pasit mint az exed:D
2012. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
amivel vissza tudsz vágni hogy lefekszel az exeddel és gondoskodsz róla hogy a barátnőd megtudja
2012. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Óóó ez jó! :D

Megtenném,hisz szeretem nagyon az expasim még most is! Nemtudok mit tenni ellene..

De tuti nem tenné meg velem,mert azt mondta köztünk egy életre vége! Nem értem.Az elsők voltunk egymásnak,szex téren is,szerettük egymást de nála kihűlt. Megigérte hogy örökre engem fog szeretni és tessék....

2012. júl. 24. 16:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"amivel vissza tudsz vágni hogy lefekszel az exeddel és gondoskodsz róla hogy a barátnőd megtudja"


Ja, szeeegény srác, két p1na egymás után :D. Aztán elmondják mindenkinek, te meg a város r1banca leszel. Én hanyagolnám a helyedben, nagyon könnyen lehet, hogy te jössz ki a legrosszabbul.


Bár így belegondolva, ha elcsábítod, majd ott hagyod parlagon, szex nélkül és EZT tudatod barátnőddel, az kevésbé veszélyes, és akkor egyik sem jár jól :P

2012. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de hogyan csábitsam vissza/el
2012. júl. 24. 17:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ti sose voltatok barátnők.:D a szeretet dönti el,hogy kit tartunk szépnek,te meg azt mondtad rá,hogy ronda..xd viszont próbáld meg elfelejteni a srácot,találsz jobbat,ők meg had legyenek együtt az olyan kapcsolat nem tart sokáig..:)
2012. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
A srác dobott téged. Szabad volt, nem haragudhatsz barátnődre.
2012. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen `ferfiak` mocskok :) meg a baratnod is.. tudta neked mennyit jelentett.. de majd mikor rajon hogy hogy elcseszte mar keso.a srac kidobja, te meg ra se akarsz nezni.
2012. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A srác dobott téged. Szabad volt, nem haragudhatsz barátnődre." azért ez nem egészen így van. Ha ő dobta volna a srácot, akkor lenne normális. Én a haverjaim exeivel nem jönnék össze, nemtudom miért de nem.

szerintem ne akard megbosszulni, szrd le, találsz mást :) tudomm hogy most nem azt várod hogy "találsz mást" de hidd el, ha tul vagy rajta, csak jobb lesz

2012. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!