Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picipoci02 kérdése:

Szerintetek mit csináljak ha tetszik egy fiu, facebookon beszélek vele, de ő csak barátként tekint rám, és nem merem elmondani neki h szeretem?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki mer,az nyer.
2012. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

hát akkor merd. nem harapjuk le a fejeteket.

v villants akk tuti nem barátként fog rád gondolni XD

2012. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne mond el neki, mert ha ő tényleg csak barátként kedvel akkor lehet fura lesz neki és már barátként se akar majd veled beszélni..folytasd amit eddig csináltál, beszélj vele sokat, egy idő után enyhén célozgass, ha van esélyed akkor lépni fog:)
2012. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mond el neki még akkor sem ha mernéd. Én úgy látom, hogy nem jól sül el ha a lány bevallja egy fiúnak az érzéseit, mivel a fiú lépett volna már valamilyen formában, ha többet akar.

Én már azon gondolkodtam, hogy elmondjam e neki hogy szeretem? Másfél éve tartogatom magamban és baráti szinten állunk, de mi a francnak mondjam el? Ha eddig nem akart semmit, eztán sem fog, aztán még ennyit sem mint most azt hiszem.

Esetleg célozgass, kétértelmű megjegyzéseket tehetsz abból leszűröd veszi e lapot vagy se. Ha netán igen, veszi mégis, akkor alakul majd, de színt ne vallj semmiképp!

2012. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el, vagy ha mégis, akkor élőben. Én fiú vagyok, egyszer megesett velem, hogy egy lány facebookon keresztül vallott nekem szerelmet, és nem volt valami jó. Nem is igen ismertük egmást, csak neten beszéltük, ott is ritkán, szóval én semmiféle érzelemmel nem voltam iránta. Először nem is vettem komolyan, aztán rájöttem, hogy ez csak valami gyerekes dolog lehet, így kitöröltem az ismerősök közül. Kb. egy évvel később újra szóba elegyedtünk, és megtudtam, hogy van egy komoly szerelme, akikkel élőben tartják a kapcsolatot... Szóval szerintem jót tettem vele.
2012. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne is mondd el,mert hülyeség.Maradjatok jóban,legyetek barátok,és ha nagyon akar,majd Ő lép!Próbáld meg uralni a helyzetet,különben kiszolgáltatottá válsz a saját érzéseidnek.
2012. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is pont ez volt és NE mondd el neki, mert akkor már barátod sem lesz..:( Miután elmondtam az egyik legjobb fiú barátomnak hogy szeretem, már úgy tekintett rám mint aki nem is a barátja, és nem szólt hozzám, ami nagyon rosszul esett.. szóval örülj annak hogy a barátod..:) Vagy ha te úgy ismered, hogy ő nem tenne ilyesmit, mármint hogy nem szól később hozzád, akkor mondd meg, de maradjon kettőtök közt, ha ő nem akar többet:)
2012. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!