Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges egy női testben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy női testben élő férfire férfiként tekinteni?

Figyelt kérdés
Lányok, ha nagyon szeretnétek az illetőt... de lány testben van, tudnátok rá férfiként tekinteni? A fiú, aki női testben él, műtétet szeretne... de addig is, hogy tudnátok ezt megélni?
2012. aug. 9. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
hogy szerethetnénk úgy, ha nem férfi?
2012. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
addi szeresd esetleg probaljatok sexualis eletet elni ...legalabb ki probalsz valami ujjat
2012. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A barátnőm biszex, és belém szeretett női testtel is, de tudja hogy én gyűlölöm a testem és férfi vagyok lélekben (viselkedésben is, gondolkodásban is), és azt mondja hogy férfiként tekint rám... Csak sokat gondolkozok ezen és ha nekem egy nő azt mondaná hogy ő férfi, akkor attól hogy elfogadom, nem tudnék rá úgy tekinteni, amíg női teste van... mert az arcomban lennének folyton a bögyei (ha nem köti le), és így kissé fura... de ezért (is) szeretnék minél hamarabb túl lenni a műtéten, hogy társadalmilag is férfiként fogadjanak el. Hányok attól, hogy nőként kezelnek, holott nem érzem magam annak (csak ugye ezt nem lehet mindenhol kitálalni).
2012. aug. 9. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék rá úgy tekinteni.
2012. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én sem nagyon, persze a nemátalakító operáció után már igen, de az nem kétfilléres mulatság.
2012. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hozzád hasonló egyik exem...teljességgel srácként néztem rá,egy fura srácként (nem e miatt a fura jelző hanem a személyisége,dilijei miatt) .

Nem érdekelt h testileg nő, ahhoz vonzódtam aki és nem ami.

2012. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!