Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 múltam, még soha sem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 múltam, még soha sem volt párkapcsolatom, nem kellettem egy nőnek se férfiként. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a 30. születésnapom, és azóta rettentő depressziós vagyok, ki vagyok készülve, hogy úgy elmúlt a fiatalságom, hogy soha nem csókolóztam, soha nem szerelmeskedtem, mert nem kellettem erre egy lánynak sem. Pedig nem vagyok válogatós, egyedül az elhízott nők nem jönnek be, amúgy nem érdekelnek a külsőségek.


Minden lány, aki csak megtetszett csak barátnak tudott elképzelni, egyik sem látta meg bennem a férfit és ez nagyon bánt.

Nem vagyok félénk, nem vagyok társaságkerülő, nem vagyok sznob, könnyen ismerkedem, többségében vidám vagyok. Nem vagyok gazdag, nincs lakásom, sem kocsim, viszont van stabil munkahelyem. Az emberekkel jól kijövök állítólag kedvelnek, mindenki azt mondja, hogy jófej vagyok. Szeretek kirándulni, utazni, viszont nem szeretem a diszkókat.

Külsőm szerintem átlagos, bár most egy kicsit híztam, de mikor nem volt súlyfeleslegem sem kellettem, szóval nem ez a gond. Egy lány azt mondta, hogy szerinte csúnya az arcformám ezért nem kellek férfiként senkinek.

Jártam pszichológushoz, semmit nem segített, csak ráment egy csomó pénzem.


Szerintetek van még esélyem a boldogságra? Vagy fogadjam el, hogy egyedül maradok?


2012. márc. 1. 18:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
29%
Ezt mi nem tudhatjuk.
2012. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, haver. Én még csak a húszas éveim elején járok, nekem sincs nagy sikerem a nők terén, de megfeszítetten tanulok, és mire 30 leszek - jó eséllyel - már jól fizető állásom lesz. Persze, jobb lenne, ha valaki önmagamért szeretne, de ha pénz kell a lányoknak, akkor pénz kell. Te mit csináltál az elmúlt 10 évben, ha se csajod se pénzed?
2012. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
0%
8o-as paladdinod van? :) viccet félretéve..... fogalmam sincs, h mi lehet a gond. én is azt hittem h szűz leszek örökké, de szerencsére, nem igy alakult :D de igy is, 22 évesen csak 2 pasin vagyok túl... nem tudom, h mi lehet a gond, tényleg, én szinte el se hiszem, h van ilyen.....
2012. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem látják meg benned a férfit. Lehet, hogy nem viselkedsz férfiként? Szerezz be (ha nincs) egy-két divatosabb holmit, vagy amiben jól érzed magad. És húzz bele. Rengeteg a magányos nő. Ha teszel érte, előbb utóbb sikerülni fog.
2012. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem valami oka kell, hogy legyen, hogy ennyi idősen még nem volt barátnőd, lehet, hogy a viselkedésen, az öltözködésen kellene változtatnod. És már máris másképpen néznének rád és te is másképp látnád a dolgokat.
2012. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Diavolino44 ***** válasza:
70%

Ha Valamire rajossz, hogy rossz akkor valtoztatni is tudsz rajta! Valtozz meg s megvaltozik korulotted a vilag!

Ha kiakartad probalni milyen egy novel csokolozni, szeretkezni miert nem mendtel el egy prosithoz. Oke szarul hangzik, de szerintem a csajozast tanulni kell valahonnan, ha nem szanalombol jon ossze velem az elso baratnom szerintem meg most sem lenne csajom. CSak egy Notol tanulhatod meg mi kell a nonek!

2012. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: én is lassan 22 leszek, de én "még csak" 1 pasival voltam és vagyok is jelenleg, ami szerintem nem baj, hiszen szerelmes vagyok és tök jó minden:) nem kell mindenkinek halmozni a kapcsolatokat.


A kérdésedre válaszolva: nekem is van olyan ismerősöm, aki már jóideje egyedül van és már ő is kezd depressziós lenni, nagyon maga alatt van. Bár az a különbség, hogy neki már volt több kapcsolata is. Ha tőlem megkérdezné, hogy vajon mi lehet ennek hátterében azt mondanám neki, hogy szerintem az a baj, hogy minden lánnyal akivel megismerkedik egyszerre barátként kezd el viselkedni és az látszik rajta, hogy kicsit zavarban van. Nekem sem kéne egy olyan férfi aki "gyere legyünk pajtások" módon közeledik hozzám. Ne barátkozni akarjon velem, hanem meghódítani. Nem tudom érthető-e amit próbálok elmondani:D Legyél laza, magabiztos, nem nagyképű, csak magabiztos, férfias. A legjobb talán az lenne, ha egy nő barátodtól kérdeznéd meg, hogy szerinte mi lehet a gond, talán adhatna tanácsokat stb.

2012. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad barátként elfogadtak már többen. Tartod velük a kapcsolatot? Tölük kérdezd meg. Vszinüleg jobb tanácsot tudnak adni mint mi akik semmilyen szempontbol nem ismerünk.
2012. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezer és egy oka lehet. Talán nem vagy eleget olyan társaságban, ahol egyedülálló, hozzádillő nők vannak.

Próbálkozz a társkeresőkkel - mondanám, de azok lassan olyanok, mint az facebook: mindenki fenn van rajta, függetlenül attól, keres-e párt vagy sem. :P Azért egy próbát megér.

2012. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
lehet,h s külsőddel van a gond, linkelnél be képet?!
2012. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!