Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Két tűz közé szorultam.

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon csúnyán váltunk el. Nem is szólunk egymáshoz ügyvéd jelenléte nélkül. A válás nem csak miatta, miattam is történt, ugyanannyira vagyunk hibásak.(és megjegyezném hogy az egész város tud a botrányunkról) Ennek lassan 1 éve. És ő újranősülne.Ez nem is baj. De a legjobb barátnőmmel. Tegnap tudtam meg. Összevesztünk, de belátom az ő élete, ha vele akar bldog lenni, legyen. Csak a baj (baj?) az hogy meghívtak az esküvőre, és úgy hogy mind a ketten ( a barátnőm és a volt férjem) is azt akarja hogy a tanúja legyek. A volt férjem azért mert nincs más olyan ismerőse aki annyira ismeri mint én. Az esküvőre se tudom hogy tudok majd elmenni, nemhogy tanú is legyek! Mit csináljak? Arról nem is beszélve hogy mondom, minden egyes beszélgetésünk veszekedésbe torkollik.

2012. aug. 9. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

ez neked legjobb barátnő?

nem ismered a szó jelentését.

2012. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most mit csináljak? ne támogassam? a volt férem nem rossz arc, boldog lenne vele. És megbeszéltzük a dolgot a barátnőmmel, de azt hogy mi voilt abban a beszélgetésben nem részletezném. És igen, a legjobb barátnőm, amióta megszültettünk! (pontosan egynpaon :D)
2012. aug. 9. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban a pár napban elutazol az ország másik felébe és kikapcsolod a telefont. Vissza is lehet ám utasítani az ilyet!
2012. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, nemet is mondhatsz mindkettőnek. Hogy honnan kerítenek tanút, az már az ő gondjuk.
2012. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Soha nem tennék olyat hogy ne ejelezzek vissza hogy elmegyek-e vagy sem, vagy hogy estleg tanú leszek-e vagy sem. Igen, arra énis gondoltam hogy nemet mondok. De a fenébe is! Hülye leszek nemet mondani! A leghjobb barátnőm boldogsága ugyanannyira az én boldogságom is!
2012. aug. 10. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bírod a férjed egy ilyen botrányos válás után??? Amúgy az ilyen tényleg nem barátnő. Nem lenne pofám a helyükben ilyet kérni, maximum meghívót küldtem volna hogy eldöntsd, eljössz-e vagy sem, de hogy tanúnak.....
2012. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem az hogy bírom. csak nem megfelelő személyek voltunk egymásnak,és így nem működött. De egyébként tényleg jó arc :)Biztos vagyok abban hogy nekik menni fog a házasságuk. Egyébként lehet hogy mind a kettőnek visszamondom a túzást és koszorúslány leszek :D
2012. aug. 10. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!