Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol azt olvastam, Hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájron kérdése:

Valahol azt olvastam, Hogy a "barátzónásításra" azért kerül sor, mert a nők sokkal élesebb határt tudnak húzni a szerelmi és baráti érdeklődés közé az ellenkező nem esetén. Igaz ez, lányok? Ti hogy érzitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igaz. A barátaimtól nem akarok semmit, nem akarom, hogy hozzám érjenek "úgy". Szóval ez elképzelhetetlen számomra.
2012. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én pedig benyúlok kegyetlenül egy olyan lány bugyijába is, aki nálam a barátzónában van. Fordítva a lányok sajnos nem ilyenek, érthetetlen.
2012. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, számomra pedig az az érthetetlen, hogy hogyan tudsz egy olyanhoz szexuálisan vonzódni, aki tényleg csak barát szerepet tölt be az életedben :)
2012. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a férfiaknál elég egy kis "lökés" és máris több lesz a dologból mint barátság. A nőknél ez nem igazán van meg. Ott elég éles a határvonal.
2012. febr. 25. 22:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam még sohasem mosódott össze a rokonszenv a vonzalommal, az biztos.
2012. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem fogom fel, miért kötelező beleszeretni egy ismerősbe, csak mert ellenkező nemű és nem mászol falra a társaságától.
2012. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam majdnem minden fiú aki baráti szinten van "potenciális fiú" szóval ha valami történne akkor bele is tudnék szeretni akármelyikükbe. Nem tudom miért van ez, de sajnos nem olyan jó dolog... Sokszor félreértenek és elég gáz szitukba kerülök meg persze ha elmondom a srácnak is akkor a barátságnak annyi -.-

16/L

2012. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tegnap 23:01, nem azt mondtam hogy kötelező beleszeretni. csak azt mondtam hogy a férfiak hajlamosabbak erre.
2012. febr. 26. 13:00
 9/13 A kérdező kommentje:
A 23:33-as válaszlónak pedig köszönöm az érdekes válaszát. :D
2012. febr. 26. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez hogy van, de nem hiszek az ilyesmiben. A lány "barátaim" inkább csak ismerősök. Egyáltalán nem igaz rájuk, hogy olyan szinten van a kapcsolat, mint a fiú barátaimmal. Nem igazi barátok, csak ez szebben hangzik. Nem keresnek maguktól, néha jól eldumálunk, örvendeznek, hogy de jó, hogy barátok vagyunk, de nem érdemes ettől többet várni, még valódi barátságot sem. Ilyen nincsen. Ha egy fiú és egy lány tényleg olyan szoros baráti kapcsolatot ápol, mint két fiú vagy két lány, akkor hamarosan összejönnek, hacsak nem igaz rájuk, hogy egyedül a külső érdekli őket.
2012. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!