Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok szerelembe esni...

Van olyan aki még hasonló helyzetben van?


2012. aug. 9. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, sőt ugyanolyanban, mint te, egyszerűen képtelen vagyok. De talán sok szenvedéstől megkímélem magamat! Ezzel nyugtatom magam. 18/L
2012. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy megkímél.. de kicsit úgy érzem kimaradok valamiből.. :S
2012. aug. 9. 23:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is hidd el, jó lenne már valaki, nem tetszik már ez a helyzet, régen megláttam benne a jót, de most már képtelen vagyok, mert sajnos nem hittem, hogy velem is megtörténik, de hiányzik valaki, ez van... :( Már csak arra várok, hogy jöjjön az a valaki végre...aztán vagy jönni fog, vagy nem, de azért remélem igen! Egyébként tényleg hány éves vagy és milyen nemű?
2012. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát én is várok... :D

17/L.

2012. aug. 10. 00:04
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor még bőven van időd.. ilyen korba én is ezen gondolkoztam most vagyok 23 éves és már örülök hogy én akkor nem kötöttem le magam.. hanem éltem mint ahogy egy ilyen fiatalnak kell barátokkal :)
2012. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van... úgy látom.. :D :D
2012. aug. 10. 00:07
 8/12 anonim ***** válasza:

jajj csajok, cask várjátok ki a megfelelő embert, olyan ninsc h nem tudtok szerelembe esni :D


aki határozott és tudja mire vágyik (és elég jü embereismerő) könnyen talál magának megfeleő partnert.


fejlesszétek ezeket a képességeiteket, találjátok ki h mit akartok, és egyből több pasit találtok mint amennyire szükség lenne...

2012. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvileg egy másodperc 1/5 töredéke elég a szerelembe eséshez.
2012. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik szerelem első látásra. Összeférhetetlenség, mivel az ismeret hiánya és a szerelem eleve kizárja egymást.
2012. aug. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!