Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelem elfog valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem elfog valaha múlni?

Figyelt kérdés
Már egy éve vége lett, de még mindig szerelmes vagyok belé. Annyira rossz érzés. Ismerkedek, de úgy érzem senki sem annyira jó mint Ő volt. Valaki van hasonló helyzetben? Szerintem soha senkit nem fogok ennyire szeretni, másban is ekkora nyomot hagyott az első szerelme? 19/L
2012. júl. 26. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első soha nem fog! Örök emlék!
2012. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
idővel másképp értékeled.. ;)34f
2012. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hidd el én is pont így voltam kb. másfél évig, már kezdtem depresszióba esni annyira szerelmes voltam a nap minden percében ő járt a fejemben...aztán jött a jelenlegi barátom aki teljesen elfelejtette velem az exemet. Már el vagyunk jegyezve és most ha visszatekintek arra a fiúra akit annak idején úgy szerettem rájövök, hogy fele annyira sem tökéletes mint hittem :) Fel a fejjel majd újra rádtalál a szerelem. :)
2012. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első szerelem mindenkiben nyomot hagy. Nem is az emberbe szerelmes ilyenkor az ember, hanem a szerelem érzésébe.

Felesleges másokat egy nem működő kapcsolathoz hasonlítani. Nem volt olyan tökéletes, mint amilyennek beállítod, az elmúlt egy évben idealizáltad. Persze, hogy egy idealizált dolognál senki nem jobb... Ha valóban olyan jó lett volna, nem szakítottatok volna. Ez akkor is igaz, ha nem te szakítottál: egy kapcsolatban 2 ember van, és ha a párodnak nem volt jó, akkor sem érdemes másokat hozzá hasonlítani.

Senkit nem kell "ennyire" szeretni, nincs 2 egyforma ember, nincs 2 egyforma kapcsolat. A következő barátodat MÁSKÉPP kell szeretni, mint az előzőt, de mindenképpen ÖNMAGÁÉRT, nem azért, mert jobb vagy rosszabb az előző pasidnál.

2012. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted miértnem keresed meg?Úgy érzem ez a kapcsolat nem volt igazán lezárva..én mentem mindig amíg szerelmes voltam nem hagytam elmenni és jól tettem mert nincs bennem semmi kétség v fájdalom.
2012. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nócikaa válasza:
Bennem mindenféleképpen nyomot hagyott... Az első akivel megosztassz mindent az első ember aki mindent de mindent tudott róllad stb... ezt elfelejteni nem lehet!
2012. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sokan mondják hogy nem múlik el stb... nálam teljesen elmúlt:)
2012. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! El fog ne aggódj. Csupán idő kérdése. Mennyi ideig voltatok együtt? Van egy olyan elmélet, hogy a szakítás utáni szenvedés időtartama harmada a kapcsolaténak...lehet hogy hülyeség de hallottam egy ilyet.

De el fog az biztos. Így voltam ezzel én is. Azt hittem örökké szenvedni fogok aztán szép lassan homályosult az emlék végül nyomtalanul eltűnt.

2012. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!