Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm 1év8hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm 1év8hónap utánn mert tiltottam dolgoktól és most találkozunk, hogyan tudnám visszahódítani?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve vagyok együtt a barátnőmmel és sajnos most jött el nála az a pont hogy nem bírja tovább velem mert sajnos én sokszor tiltottam tőle dolgokat pl:ne vegyen fel magassarkút, ne járjon el lovagolni és még sorolhatnám. Az utolsó nap amikor még együtt voltunk tök jó volt minden, nagyon jól éreztük magunkat, majd mire jött volna a következő találkozó, mondta hogy neki idő kell mert ő ezt nem bírja tovább.1hét mosoly szünet volt és felhívott hogy vége. Most sikerült vele megbeszélnem egy találkozót, csak nem tudom hogy ha lemegyek hozzá vidékre hogyan mi módon tudnám őt visszahódítani. Nagyon szeretem őt, többet nem követném el azokat a hibákat amiket idáig. Nem tudom hogyan tudnám elérni hogy ismét szívből szeressen. Mit vigyek neki virágot vagy plüsst vagy nem tudom?

2012. aug. 10. 11:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
6%
Már rég van neki valaki más, hiszen Nő.
2012. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 okoska31 ***** válasza:
79%

Gondolod, hogy megváltozol majd és nem leszel uralkodó, parancsoló típus?


Keress inkább olyat, aki ezt elfogadja. Nem hiszem, hogy tudnál változni - saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem változik a másik alapvető dolgokban - márpedig amit írsz, az az.


Így szerintem felejtős a dolog.

2012. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nincsen neki meg ő nem is az a fajta
2012. aug. 10. 11:57
 4/29 A kérdező kommentje:
De én érte megváltoznék,azon nem múlik
2012. aug. 10. 11:58
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Hoogyne, biztosan visszamennék hozzád a csajod helyében :P Szerintem szabadnak érzi magát, végre szabadon űzheti a hobbijait és vehet fel magassarkút. Te kis zsarnok.
2012. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tapasztaltam, hogy az emberek nem változnak. Érdekes, abszurd, és kicsit morbid, hogy egyedül rám igaz az ellenkezője azok közül, akiket ismerek.


Most nem részletezem, pozitív, v. negatív értelemben-e. A lényeg, hogy magam "esküdöztem" folyton erre a szabályra, hogy higgye el mindenki- erre éppen én változtam. A többiek pedig (szintén nem pozitív v. negatív hangsúllyal!) kb. ugyanazok maradtak.


Szerintem elege lett belőled, nem bírja- hogy a kérdésedre is válaszoljak. Bizonyára szenvedett, hisz szeretett dolgokat, amitől megfosztottad. A kedvedért lemondott róluk, és talán reménykedett, hogy belátóbb, elfogadóbb leszel.

De eddig nem jött össze.


Tapasztalat- ha vissza is hódítod, de ugyanúgy viselkedsz, ahogy eddig, egy idő múlva megint nem fogja bírni, ugyanez (szakítás) lesz a vége, és akkor talán már végleg.

Neki nagyon nem jött be ez, talán ki is készült, és ne feledd- ő sem fog változni.


Összecsiszolódni lehet persze, de ha nagyon nem megy, jobb hagyni az egészet.

2012. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hát ez is megoldás de csak úgy egy hosszú kapcsolatot nem lehet eldobni.meg most találkozunk hétvégén csak nem tudom hogy mit csináljak mit mondjak neki mi lenne az amin talán elgondolkodna
2012. aug. 10. 12:03
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Esetleg parancsolj rá, hogy jöjjön vissza hozzád...
2012. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon szereted, és fontos neked, legyél elfogadóbb. Ha nem vagy képes rá, úgy érzed, szenvednél, ha elfogadnád a dolgaid- akkor bizony, ne erőltesd. Változatlanul ezt mondom.


Mindkettő rizikós, mindkettőben van szenvedés, de az néha kikerülhetetlen.

2012. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
*dolgait
2012. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!