Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megbeszéljük mikor találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbeszéljük mikor találkozunk, és úgy teszi le, "szia" akkor igazából távolságot tart velem?

Figyelt kérdés

a kapcsolat elején még kicsimnek szólított, vagy kincsemnek.

már volt köztünk szex egyszer, kb 1 hónapja vagyunk együtt, de nagyon ritkán találkozunk és már nem becézget.


a legutóbb, hogy mikor találkozunk, szinte úgy lett az ő és csak ő részéről futtatva a téma, mintha akár egy munkát kellene megbeszélni, hogy mikorra kell bemenni.


ez most mit jelenthet?

csak két hét múlva találkozunk, addig semmi kontakt, mit várhatok?


2012. júl. 22. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, más is ott volt és nem akarta, hogy hallja a becézést?


ha két hét alatt nem keres, nekem az lenne a furcsa...Miért nem keres két hétig??????

2012. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem miután lefeküdtetek már nem érzi hogy tepernie kedveskednie kéne neked...megunt, nem szeret. Szerintem.
2012. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

két hétig kint van azért nem kontaktolunk, mert ő nemigen szokott hívni az egység miatt, amúgy meg nem sms író típus én meg nem fogom, hogy ne égessem magam.


eddig sem találkoztunk, tegnap tudtam meg, hogy ma kimegy. úgy volt, hogy tegnap találkozunk, de állítása szerint, "elaludt"


rosszul áll a szénám? vagy ez csak a kapcsolat eleje még, amiből bármi lehet, nem?

hirtelen nem dobja el senki az addigi életritmusát egy nő miatt. az fokozatosan alakul ki, nem?

2012. júl. 22. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
De pont ez az,hogy ez a kapcsolat legeleje. Ilyenkor kéne még nagyon odafigyelni egymásra. Én biztos kiborultam volna ha azért nem találkozik velem mert elaludt. 2 hétig nem láthatjátok egymást és elaludt, hát menjen a...
2012. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam lehet van valakije, akit nem szeret, ezért nyitott felém.

és tudvalevő, hogy kapcsolatokat nem könnyű lezárni. mert az exek mindig visszakönyörgik magukat még ha rossz is a kapcsolat. szóval arra gondoltam, hogy még így az elején, neki még vannak elvarratlan szálai, amik majd szépen elkopnak.

2012. júl. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!