Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan féri, aki a legénybú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csimi88 kérdése:

Van olyan féri, aki a legénybúcsúján megcsalta a leendő aráját? Utolsó független szex, vagy ilyesmi.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy zajlik egy legénybúcsú, mert elképzelésem sincs.

2012. aug. 10. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem elég brutális lenne úgy gondolni rá, mint utolsó FÜGGETLEN szexre... elvégre, mikor járnak az emberek (és esküvő előtt, a mi vidékünkön, járni szoktak előtte), már akkor is függetlenek, olyan tekintetben, hogy a hűség elvárt... amúgy nincs ebben tapasztalatom, és nem is tudok neked segíteni a kérdésben (bocsi), csak ezen akadtam fel :D
2012. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt sztriptíztáncosnő, aki csak táncolt és a vőlegénynek le kellett nyalnia a tjszinhabot a puncijáról.

Amúgy ha fizetnek a haverok, szexet is lehet kérni némelyiktől.

Van amelyik vőlegénynek prostit rendelnek, aki lepippantja a srácot, a többiek meg nézik.

Vannak akik sztriptízbárba viszik a vőlegényt.


Ha megcsalja a párját a pasi az utolsó szabad éjjelen, kevés esetben derül csak ki...

Ezeket ismerősöktől hallottam, gondolom lehet cifrázni a dolgot.

De van olyan is, ahol csak simán összejönnek a haveok, bográcsoznak és jól beb.sznak, ilyesmi.

25/L

2012. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én három legénybúcsún voltam eddig. Azokon konkrétan kurväk voltak és nem táncos csajok. Volt ahol 2 kurvä volt rendelve a völegénynek és ő meg is csinálta mindkettőt. De volt olyan is ahol 3 lány volt és háromból csak 1 volt a völegényé, a másik kettőt a vedégek bérelhették ki.


Viszont tudok a fordítottjára is példát. Egyik haverom pincér és mint pincér elég sok lakodalmon dolgozott már. Hát látott már ezt azt a menyasszonyok részéről is. Volt aki nem várt a mézes hetek végéig férjecskéje megcsalásával.

2012. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Én épp menyasszony vagyok, és szó volt már a legény- és lánybúcsúról is. Én nem akadok ki azon ha lesz vetkőzős lány, de max vetkőzzön. De bízom a páromban és egyébként sem csinálna vele semmi mást. Ugyanez fordítva is igaz. Ha valahol már ennyire nincs bizalom, akkor nem érdemes a házzasságnak sem nekiállni. Viszont voltam olyan lánybúcsúban már, ahol a menyasszony 2 percenként hívogatta telefonon a vőlegényét, hogyha egy korty alkoholt is mer inni kinyírja. A lány sem ivott nálunk. A fiúk éjjel 1kor lezárták így a bulit, mi a józan menyasszonyt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat akkor még :)
2013. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyan esetről, ahol a vőlegény megdörrentette a táncosnőt a legénybúcsún. Eexemék baráti körében történt az eset, ismertem is a pasit, álmomban nem hittem volna róla, hogy ezt megcsinálja. Az esküvő lezajlott, a feleség máig sem tud erről, csak a haverok. Aztán volt olyan sztorim, hogy bulizni voltam a barátnőimmel és belefutottunk egy legénybúcsúzó társaságba szórakozóhelyen. Hát mit ne mondjak, a vőlegény mattrészeg volt természetesen és jól ránk is nyomult, aztán őt a haverjai szerelték le, hogy azért ezt ne már...
2013. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!