Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utóbbi időben ismerkedtem itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utóbbi időben ismerkedtem itt 3 sráccal, miért van az hogy mindegyik bunkó csak szex, és amikor meg találok egy normális srácot innen akkor ő meg nem akar ismerkedni netről, max beszélgetni?

Figyelt kérdés

a 3 srác mind tette itt az oldalon a kommentjeiben h jó fej kedves milyen értelmes és tapasztalt meg nőcsábász meg értelmes, annak ellenére 10 perc beszélgetés után mind b@rom lett és csak szex.


És amikor végre találok valakit aki tényleg jófej és jóképű is ő meg nem akar netről barátnőt, ő így nem....max így beszélgetni


2012. aug. 10. 00:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok
2012. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

"a 3 srác mind tette itt az oldalon a kommentjeiben h jó fej kedves milyen értelmes és tapasztalt meg nőcsábász meg értelmes, annak ellenére 10 perc beszélgetés után mind b@rom lett és csak szex. "


A legtöbb férfi ilyen,mégis mit vársz?Érdekes módon itt mindenki "normális" aztán kiderül az ellentétje


"És amikor végre találok valakit aki tényleg jófej és jóképű is ő meg nem akar netről barátnőt, ő így nem....max így beszélgetni"


Mert csúnya vagy

2012. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
2012. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Serenity-cica ***** válasza:
73%
mert ugy vannak vele, hogy netrol nem lehet komoly semmi. csak a szex? ez van! pasik! mi mast varsz toluk? a szex az eletuk, a mindenuk.
2012. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

én is így jártam..


És nekem ugyanez volt! Az a pasi aki jól nézett ki és jófej volt ugyanezt mondta!

2012. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%

nehéz lenne megmondani pontosan. vkiknek kell a szex, ők ezért hajtanak. másoknak meg nem kell, ők jófejek, ők ezért nem is hajtanak, csak beszélgetni akarnak, szerintem.


F

2012. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

az a 3 srác is kapott képet és váóó így meg olyan jól nézek ki, aztán bunkók lettek,


Ez meg aki jófej ő meg nem akar többet.

Ma 0:22 lehet h 1 srácról beszélünk de nem tudom. Mondjuk még ma 1 kérdésnél sem láttam.


Na mindegy.


Bocs akinek ez a kérdés terhére volt.


csak itt is az bizonyítja a dolgokat h 4-ből 1 pasi jó...

2012. aug. 10. 00:26
 8/25 anonim ***** válasza:
C'est la vie
2012. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Végülis melyik topikba írtál?SZERELEM,SZEX most ne csodállkozz akkor.
2012. aug. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!