Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Titeket is megbámulnak az utcán, ha kézen fogva mentek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Szinte mindenki úgy néz, hogy kiesik a szeme. Van amelyik szörnyülködve van amelyik csodálkozva, van akin látszik hogy belepirul a látványba. Minden korosztály megbámul, igaz az öregek jobban elcsodálkoznak, olykor rázzák a fejüket. Titeket nem zavar az ha így megbámulnak? Pedig még azt sem mondhatják, hogy ízléstelenek vagyunk, hisz csak kézen fogva megyünk. Nem is csókolózunk nyilvános helyen, esetleg egy-egy puszi.

Mik a tapasztalataitok?


2012. aug. 10. 21:30
1 2
 11/11 Titi19 válasza:
Engem nagyon zavar, szinte minden nap előfordul, hogy bámulnak. Már megszokhattam volna, de valahogy nem megy.. sokszor be is szólnak. Én sose szólom meg az embereket, mindenkit el tudok fogadni, nem értem mások miért ilyenek. Amikor együtt vagyunk minden szuper és tökéletes, de ha valaki megszól vagy megbámul rögtön görcs a gyomorban.. Egyszóval IGEN! Megbámulnak és nagyon bánt. 20/L
2012. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!