Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint79 kérdése:

Mit lehet megbocsátani a párodnak? 1. megcsalás 2. ital, drog 3. verés 4. szóbeli bántás 5. szóbeli kétértelmű megjegyzés 6. negatív bóknak vett "szófosás" 7. bármi más

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, hogy írjátok le, eddigi kapcsolatotok során Ti mit bocsátottatok meg párotoknak és mit nem?

2012. aug. 10. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

megcsalás:kizárt

italt meg

drogot...háátXDD

verés: ha megérdemlem a pofont, akkor igen.

szóbeli bántás: jaj..mindennaposXD de nem komoly.

5.?

6.?

7?

2012. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

megcsalást csak komoly kapcsolatban bocsátok meg és csak akkor, hogyha nem azért csalt meg, mert a másikhoz is érzelmek fűzik.

mérsékelt alkohol fogyasztással nincs is problémám, viszont ha 1× sokat iszik azt sokáig nem bocsátom meg, ha meg gyakran akkor repül.

drogfogyasztást nagyon nehezen bocsátom meg, megmondom, hogy ilyen nem fordulhat többet elő, vagy ennyi.

verést semmiképpen nem bocsátanék meg.

szóbeli bántásnak nagyon sok módja van.. ha tényleg komoly nem bocsátom meg.

szóbeli kétértelmű megjegyzéseket nehezen bocsátom meg, de megbocsátom

negatív "bókokat" nagyon nehezen bocsátom meg.. valamikor meg sem bocsátom

2012. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. soha

2. ital: igen, de a drog nem

3. nem

4 egy darabig igen (bár megjegyezném,és sokszor nem tehetné meg)

5. nem igazán értem mire akarsz kilyukadni de mondjuk hogy egy darabig igen..

6. lásd 5-ös választ

7. lásd 5-ös választ.

2012. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Megcsalás: attól függ. Volt, hogy megbocsátottam, meg aztán én sem voltam akkor bűntelen, de ez még ifjú lánykoromban volt... De nekem az a körülményektől függ, van amit meg tudnék bocsátani, van amit nem.


Ital, drog: nem, azonnal lapát. Illetve italnál csak a részegeskedés, a szimpla alkoholfogyasztás mértékkel az teljesen elfogadható nekem.


verés: azt nem úszná meg 8 napon belül gyógyuló sérülésekkel. Volt férjem is mondta egyszer, hogy azért értékeljem, hogy ő engem sosem ütött meg, mert tisztelt. Én meg mondtam, hogy nem azért mert tisztelt, hanem tudta, hogy ha megüt, akkor éjjel álmában átvágtam volna a torkát.


A többi az attól függ. Szóbeli bántástól nem félek, ha jogos a kritika, akkor ha fáj is, de magamba nézek. Ha csak piszkálódás, ok nélküli bántás, akkor van olyan csípős nyelvem, hogy visszaszóljak.

2012. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1, 2, 3, 4 mind azonnali kizáró ok nálam.
2012. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

6. negatív bőknak vett "szófosás" pl: "Gyönyörű vagy, csak a karod vastag. Ez szépséghiba, én így fogadtam el, így szeretlek. "

7. bármis más : itt egyéb megbocsátandó dologra írhattok példát...


KÖSZÖNÖK minden választ, véleményt

2012. aug. 10. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:

"Gyönyörű vagy, csak a karod vastag. Ez szépséghiba, én így fogadtam el, így szeretlek"


Ilyenre vissza lehet válaszolni, hogy: drágám, azért jó, hogy vastag a karom, hogy a te sörpocakod mellett ne nézzek már ki egy piszkafának. Legalább illünk egymáshoz."

2012. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:06


Örülhetsz is, hogy nem ütött meg téged, mert meg sem élted volna az éjjelt.

2012. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!