Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az ember szerelmes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember szerelmes hogy képes megcsalni a szerelmét?

Figyelt kérdés

Kicsit homályos ez nekem. Amikor valaki szerelmes elvileg csak rá tud gondolni, folyton Ő jár a fejében, Őt látja a legszebbnek, Őt szereti a legjobban, mindig csak vele akar lenni..

És amikor meg megcsalja az ember akkor mondja, hogy " Csak téged szeretlek, csak te kellesz nekem..."


Akkor még sem igazán szerelmes ilyenkor az ember?



2012. aug. 9. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
nem növesztett gerincet
2012. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy a szex, meg a szerelem sokszor két külön dolog.
2012. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
attol mert férrekur még szerethet!
2012. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 legly ***** válasza:
0%

Onnan hogy csak mondja, vagy elcsábítja más idióta, vagy még most nem jut eszembe más de szerintem biztos van még =D


Írj privátba


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert nem szeret. Ennyi. -.-
2012. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen ember nem is tudja igazán, hogy szerelmes vagy nem....aki igazán szerelmes, az nem csalja meg a szerelmét!
2012. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kleo25 ***** válasza:
100%
Ha már félre kúrt akkor menjen is oda ahol csinálta. Lehet hogy a szerelem meg a szex nem mindig tartozik össze, de ha már veled van akkor annyi tiszteletnek kell lennie meg persze gerincesnek, hogy nem csinál ilyet a másikkal.
2012. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 okoska31 ***** válasza:
100%

aki félredug, az csak mondja, hogy szerelmes - de nem az. még ha esetleg így is gondolja sem az.

aki szerelmes TISZTELI is a másikat - és nem vállalja még a kockázatát sem a megcsalás és lebukás által okozott fájdalomnak, kapcsolat végének.


Hát, így.

2012. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Had kérdezzek közebe: ha együtt élek valakivel, aki szeretek, de közben szerelmes vagyok egy másikba (aki nem szeret viszont), akkor akivel élek, azzal megcsalom azt akit szeretek?
2012. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Normális ember nem szerelmes a kapcsolatán kívül, úgyhogy irreleváns, idióta a viszontkérdés.


Amúgy a szex és a szerelem nem jár feltétlenül együtt, a férfiaknak különösen nem. De ez nem a szerelmen múlik: az kúr félre, aki nem tiszteli a párját. Az, hogy szereti, önmagában még nem fogja megakadályozni.


24/N

2012. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!