Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég érdekes helyzetbe kevered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes helyzetbe keveredtem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csúnya dolgot tettem, megcsaltam a páromat. (nem vagyunk házasok) 24 éves nő vagyok. Furcsálltam mert az illető aki a szeretőm volt, mindig a párom nevét mondogatta néha véletlenül néha direkt. Egyszer megkérdeztem hogy mért és mondta hogy többször volt vele is de nem mint barát hanem mint egy szerelmespár. Ezen önmagában is kibuktam, nem azrt mert nem a láyokat szereti, hanem mert nem mondta el nekem! És most-ma-derült ki hogy terhes vagyok. Hogy kinekl a gyereke, gőzm sincs. Egész éjszaka zakatrol maz agyam, Főleg azért mert nagyon sok (de nagyon) esélyem van rá hogy ikreim lesznek, és még több arra hogy ármas! Nem bítrok el egyedül három csecsemővel!
2012. aug. 10. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
félre dugtál ribi vagy következménye 3iker gyerek akinek nem tudod ki az apja remélem a sors nagyon kib@szik veled:-)
2012. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
grat. oldd meg, ne itt sirj gyakorin.
2012. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
végülis most hogy mondjátok lehet hogy tök jó lesz :D valamiért valaki ezt a feladatot adta nekem, majd csak megoldom :D köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Hasznosnak ugyan a legminimálisabban sem mondhatóak, de remélem hogy szebb lett az estétek azért mert elhordtatok mindennek. :D na mind1, :D
2012. aug. 10. 23:32
 4/8 omba ***** válasza:

Miből gondolod az ikreket?

Ha jól értem te egy meleg pát életét színesítetted?

Ne tartsd megcsalásnak, lehet hogy egyszerűen beosztottak.

A párodat tekintsd az apának, kb az 5. hónapban kell nyilatkoznia

2012. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most ha jól értem akk mindenképp egy b*zi az apa? :O
2012. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen. de a párommal még nem beszéltem e helyzetről, tehát lehet hoyg szereti a lányokat
2012. aug. 11. 00:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a baj? 3as ikrek, majd osztoztok rajtuk, mindenkinek jut egy :-D

viccen kívül miből gondolod hogy ikrek? meg nem lehet kiszámolni esetleg hogy mikor fogant a baba és az alapján hogy ki az apa?

2012. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fake.
2012. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!