Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szúrjak ki vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szúrjak ki vele, vagy ti mit tennétek? Bocsi h hosszú, de érdekes sztori

Figyelt kérdés

Próbálom tömören, mégis az elején kezdeni.

13 éves koromban csókolóztam 1. de a csávó másnap közölte h van barátnője. Nekem a suliban mindig azt mondták h csúnya vagyok, sosem lesz barátom, egyedül fogok meghalni stb... Aztán 8. elején lett egy fiúm, 10 hónapos kapcsolat, 3. hónapban feküdtünk le, a szülinapján dobtam (tudom h várhattam volna még, nem ekkor kellett volna de nem bírtam tovább, erre nem kérek kommenteket) utána 9 nappal lett egy kapcsolatom egy újpesti 18 éves sráccal, köbö 3 hétig voltunk együtt, lefeküdtem vele (én vettem el a szüzességét), tudni kell, hogy a "legjobb barátnőmmel" voltam előtte 1 héttel osztálytalálkozón, és ott összeismerkedtünk 2 fiúval, elkérték a számomat, később fel is hívtak, az idősebbik (17) fogadott velem egy csókban h tud szaltózni, belementem (később rájöttem h nem kellett volna), ezt megtudta az exem (akkor még együtt voltunk) egy internetes levelezésből, neki idő kellett h átgondolja h "megcsaltam", pedig mondtam neki h most nem alakul itthon minden olyan jól, meg az előző "kapcsolatom" miatt tehettem ezt... mert anyukám elvált apámtól, és most elköltözik a bátyámmal, én pedig itt maradok az apámmal, és kicsit zűrös az életem. Szakított velem fb-n, mert nem jártak a vonatok, nem tudtam felmenni hozzá, másnap közli a "legjobb barátnőm" h ők még aznap este összejöttek, és h nem tudja tovább titkolni... én szerettem/szeretem azt a fiút, erre ő, mikor megkértem h beszéljen vele, hogy béküljünk ki, valószínűleg nem is segített nekem, csak összehordott mindenféle hülyeséget... :'( és közölte hogy ha legjobb barát lennék, nem lennék kiakadva... most nagyon csalódtam a csajban, pasiban egyaránt, és vissza akarom nekik adni, amit kaptam, erre való az alkoholos filc, graffityfesték, kidekorálom haverokkal a házát... a csajjal mást fogok tenni, de ő is meglakol... kavartam egy 19 éves fiúval, de rájöttem h nem akarok tőle semmit, csak a haverokra fogok koncentrálni. ti mit tennétek, mi a véleményetek?


2012. júl. 6. 11:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Szóval rib.anc vagy, megcsalod, amit ráfogsz minenfélére. Aztán még azt állítod h szereted meg sajnáltatod magad XD XD Nevetséges vagy. Megérdemelted amit kaptál
2012. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 kendrazoltan ***** válasza:
80%

Nehogy telefirkáld a házát, mert azzal semmi egyebet nem érsz el, csak anyagi kárt okozol neki, amit ő nem tett neked...ha et csinálnád, én személy szerint teliberúgnálak úgy, hogy a hajad kihullik...


26/F

2012. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a bosszúskodást felejtsd el velük együtt. Próbálj meg túllépni. Foglalkozz a haverjaiddal, szerezz új barátokat, akikben megbízhatsz, majd rád talál a szerelem.
2012. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 okoska31 ***** válasza:
100%

nem kell lépned, majd visszakapják ezt mástól, durvábban.


a szüleid válásából származó érthető fájdalmadat sem, és a barátnőd árulásából fakadó fájdalmadat sem tudod csitítani a bosszúval, ellenben eltereli sokkal fontosabb dolgokról a figyelmedet.

2012. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Hogy szúrj ki vele?Sehogy.Nőlj fel!

Saját magad hoztad ebbe a helyzetbe,viseld a következményt.Bár én barátnőm exével nem jönnék össze,de ez más téma.

Inkább ne kavargass össze-vissza ha van valakid..

Hány éves vagy?Gyerekes ez a viselkedés.

2012. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

itt a bizonyíték, hogy a kapcsolatok (főleg a szex) nem egy 14 éves kislánynak valóak... nem tudod kezelni a problémát... 14 évesen eszembe sem jutott lefeküdni valakivel, elszúrtad az egészet, felelőtlen vagy, nem tudod,hogy kell kezelni a pasikat, a barátnőddel meg tipikus látszat barátnők voltatok, az első pasis probléma szét is szakított titeket

én azt mondom várj egy kicsit a komoly kapcsolatokkal, főleg a szexszel, nem neked való még

19L

2012. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem a házát kéne megrongálni, azért vagy ő vagy a szülei megdolgoztak... neked nem a pénztárcád ment rájuk hanem a lelked...akkor oda támadj ahonnan kaptad. Bunkóság a házát dekorálni, és rohadtul gyerekes is. Tuti utána feljelenthet meg el is verhet.
2012. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Kaotikus vagy, és a dolgaid is azok.

Mondhatjuk úgyis, hogy zűrös.

Amig nem tisztul ki a fejed, és amíg nem teszed tisztába a dolgaidat, zűrös is maradsz.

Tökmindegy, mit csinálsz, csak egy zűrös liba vagy.

Szerintem az lenne a legjobb, ha elkezdenél felnőni.

Ez még az ovis kategória....

Arra való az alkoholos filc.... vicces...

2012. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
igen, de nekem most kevesebb mint két hét alatt fel kell nőnöm!!!! mert az anyám, a bátyám elköltözik, bátyámmal most kezdtem csak igazán "barátkozni"!!!! úgy vagyok vele, h most fogok vandálkodni, rongálni, amíg még "gyerek" vagyok!!!
2012. júl. 6. 11:40
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem zárd le ezt a korszakot és kezd elölről mindent.Ez alatt azt értem,hogy szerezz új barátokat és próbáld úgy alakítani a dolgokat,hogy sokkal nyugisabb életet tudj élni(gondolok az ezernyi pasira,a lökött barátokra,stb.).Ahhoz a sok mindenhez amiket leírtál még elég fiatal vagy,ráérsz később is,ha eljött az ideje,persze sokkal nagyobb gátlásokkal.
2012. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!