Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ha egy fiú távol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kleo25 kérdése:

Miért van az ha egy fiú távol van a lánytól, akkor miért kell egyből arra gondolni, hogy a lány megcsalta ŐT? Na fiúk, lányok várom válaszotokat.

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
mert igaz
2012. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlen
2012. aug. 11. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
talán azért mert fél h kis cigánygyereke születik majd...
2012. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NEM FELTÉTLEN? meh most széttörted a reményeim, reméltem hogy egy határozott nem lesz :( köszi szépen..


De mind1 én továbbra is bizalommal vagyok ez ügyben.

2012. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért nem feltétlen, mert sajnos vannak olyanok akik nem tisztelik a másikat és megteszik,mert nem azért vannak távol egymástól mert úgy happy hanem mert muszály
2012. aug. 11. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem pont fordítva van...Általában a fiúk csalják a lányokat...Őket csak a farkuk irányítja..Én lány vagyok, de nem csalnám meg a barátomat soha, ha távol van tőlem inkább megőrülök a hiányától, mintsem hogy még csaljam is... :/ 15/L
2012. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se csalnám meg a barátnőm, ahogy nem is tettem. Szerencsére nem ilyen beállítottságú vagyok és ilyesmire nem is fog sor kerülni.
2012. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A tudatlanság áldásos ugyan úgy mint a bizalom. De mindig van olyan hogy de. Én annak idején nem hittem senkinek aki figyelmeztetett. De sajnos nekik lett igazuk.
2015. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!