Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhatott valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhatott valamit?

Figyelt kérdés

Régebben voltam egy helyen ahol vártam valamire.

Odajött egy csaj, megkérdezte hány óra, kicsit mosolygott is, és igy utólag olyan mintha akart volna vmit, legalábbis mintha mondani akart vna valamit, és pár másodpercet asszem várt is.

Akart valamit vagy mi?



2012. aug. 11. 11:53
 1/4 anonim válasza:
tetszettél neki
2012. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy bejöttél neki (főleg ha közbe mondjuk csavargatta a haját), vagy csak kínosnak érezte a csöndet, és gondolkodott hogy megköszönje-e vagy sem. ha emlékszel, hogyan nézett ki és milyen volt a testbeszéde, talán többet is tudnék mondani. de gondolom nem mondta meg a nevét meg ilyesmi.. így nem igazán értem hogy ez miért volt fontos utólag.
2012. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barom ....

Ha tetszik a csaj és ki akarod deríteni, akor menj vissza arra a régi helyre és várj valamire, aztán ha jön a csaj, akkor beszélgess vele. Garantálom, hogy nem fog harapni.


Én így kezdeném:

Odamennék hozzá és azt mondanám:

Szia!

Ha most meint megkérdeznéd, hogy mennyi az idő, akkor fél órával korábbi időpontot mondanék, hogy legyen rám egy kicsi időd beszélgetni... :)


hm?

2012. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, ez aranyos :). Amúgy igen, beszélgetni akart veled, mert bejössz neki. Azért blokkolt le, mert nem reagáltál rá semmit. Azt tudom tanácsolni, hogy legyél kicsit bátrabb, és értesd meg a csajszival, hogy semmi para, szívesen beszélgetsz vele. Az az első, hogy egyikőtök se feszengjen, legyetek lazák, mert különben halott az egész.
2013. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!