Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találok megfelelő barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok megfelelő barátnőt 2 éve. Szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista srác vagyok, értelmes, jófej, sportos, magas és jóképű, magabiztos. Minden ami kell, de az utóbbi időben mindig valami hülye kifogással visszautasítanak a csajok 1-2 radni után. Egyetem mellett dolgozom, karrierista vagyok, rendszeresen edzek. Zsánereim: magas, vékony, csinos, természetesen szép érzéki lányok, akik értelmesek is, nem buta libák vagy plázacicák.


Nem hittem volna, hogy itt felteszem a kérdést, de szerintetek mi lehet a baj? (lányok válaszait várom elsősorban) Tudom, hogy nagyon magasra teszem a mércét, de egyszerűen nem akarok olyan valakivel összejönni, aki nem tetszik, vagy csak a pénzre utazik, esetleg szellemi szintje zero. A gimis vihogó tinilányokat szintén nem csípem (inkább a velem egykorú, max 30 éves nők jönnek be)


Amikor valami esélyt látok a kapcsolatra és tetszünk egymásnak, 5-6 randi környékén jönnek a kifogások.


Legutóbb, pl: külső oda vissza ok, belső szintén, jókat beszélgetünk, tudunk együtt programokat csinálni, ágyban szikrázik a levegő körülöttünk(és ezeket ő mondta), aztán kitalálta, hogy a legelső szex mégse jött be neki mert szerinte csak magamra figyeltem, rá nem (többször nem szeretkeztünk) és különben is nem tud rám hangolódni érzelmileg, nem érzi, hogy egy hullámhosszon lennénk blabla... ja meg nemrég szakított, szerinte bezavar az ex érzelmileg stb...


Másik eset: nagyon kedves, de elég irányító típusú, amolyan domina csaj, gyönyörű alakkal, értelmes, egyetemet végzett, karrierista lány 3. randin bejelenti, hogy ő inkább még sem akar semmit, mert én túl maszkulin, férfias vagyok hozzá, ő a kicsit nyunyóbb pasikat csípi, akiket lehet irányítani, de azért dugna velem. Nagyon sok közös témánk volt, nagyon megkedveltem, de végül ő sem akart semmit. Végül kitalálta, hogy mégsem akar most párkapcsolatot senkivel... (minek randizik???)


És még sorolhatnám hány olyan eset van amikor valami szarra ráfogják, hogy az nem ok és emiatt nem mennek bele a kapcsolatba.


Szóval nem értem, gimis koromban sok nőm volt, nem is voltam ennyire válogatós, most hogy komolyabbat is szeretnék egy értelmes szép, csinos nővel, mindig megakadok 4-5 randi szinjén:(


Mit cseszek el?


Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 12. 02:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
ezt szted elolvasom? :D sztem csak annyi h csunya vagy
2012. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ennyit írni hajnali 2-kor aztabetyár
2012. aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kissé túlpörögtem na:D sorry
2012. aug. 12. 02:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
felteszem,kissé önző vagy..többet beszélsz,vagy foglalkozol magadról,magaddal mint kéne,ésv.színű görcsös is vagy már,túl könnyen megkapható..de ez mind csak feltevés..
2012. aug. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Engem taszítanak a karrierista fickók. Túl férfiasakat sem szeretem. Úgy érzem kicsit lenézően beszélsz, nem igazán vagy ott lelkileg. Nem tudod megfogni a nők lelkét mert szerintem nem is érdekel igazán a lelkük.

Nem lennék egy vihogó csitri. Pont a "nyunyóbb" típusúak érdekelnek akik izmosak de nem túlságosan.


21/N

2012. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

valszeg félreértenek.

amiket leírtál azok alapján minden stimmel túlzottan is,ezért azt jön le nekik,hogy csajozós vagy,akivel jókat lehet kötetlenül dugni.

aztán amikor leveszik,hogy te mást is szeretnél,méghozzá egyértelműen vmi komolyabbat,akkor kocolnak.

amiket felhoztak dolgokat,azok is is tipikus női koptatós hazugságok.

2012. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem önzőnek vagy beképzeltnek tartanak.
2012. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Lelkivilágra sem a tipikus "férfi" az ideálom. Én fogalmaim szerint egy féri ott kezdődik, hogy mélyérzű, határozott, lelkiismeretes, empatikus, érzelmi, szellemi lény viszont nem csöpögős, nyafogós, kioktató, okoskodó.
2012. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

na.

kezdődik a felsorolás.

milyen marhaság ez már csiga?

2012. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem csak annak tartanak, az is vagy / az írásod alapján/.
2012. aug. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!