Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akivel 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel 3 éve úgymond kerülgetjük egymást, viszont nem tudok túllépni azon, hogy a batrátnőim szerint bűn ronda, és hogy én jobbat érdemlek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy sokáig nem tetszett, de aztán valahogy mégis, és az akkori barátnőm kiakadt azon hogy nekem hogy tetszhet ez a srác. Ezután tudom, hogy béna dolog,de valahogy kiábrándultam belőle, mert elkezdtem látni a hibáit amire felhívták a figyelmemet. Ő meg akkor többet akart, de nem hagytam. Viszont később rájöttem, hogy csak nem akarom magamnak beismerni, hogy vonzódok hozzá. Úgy többször volt, hogy hetekig "pillangók voltak a hasamba" amikor suliba mentünk(mert együtt szoktunk), de ez állandóan elmúlt pár hét vagy nap alatt, és akkor meg semmit nem éreztem, és igazából nem tudtam mit akarok. azért nem léptem. Fél év után viszont már ott hagyott, és nem jött velem a suliba, illetve mostmár nem is mindig köszön nekem. Most azonban kezdek rájönni, hogy érzek iránta valamit, mert sokszor róla álmodok, meg rá gondolok. Az új barátnőm is rusnyának tartja, de ezen túl kéne valahogy lépnem, tudom. Nem az számít hogy neki tetszen, hanem hogy nekem.

Igazából ha már nem is fognak érdekelni más emberek véleményei, akkor se biztos, hogy meg tudom javítani ezt a kapcsolatot, mert ő már szerintem semmit sem érez, és mint írtam már köszönni se köszön nekem. De azért a jövőre nézve érdekelne, hogy tudtok ezen túllépni, ha mindenki lecsúnyázza a kiszemelteteket?


2012. aug. 12. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát "mindenki" véleménye nyilván többet ér, mint a Tiéd, fontosabb, hogy megkapd a vállonveregetést, mint hogy boldog legyél. Szerintem ezt ezzel az emberrel már elkúrtad, ki van zárva, hogy valaha is komolyan vegyen, mert már védekezik ellened.


Gratulálok, csak így tovább!

2012. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elrontottam, és gyerekes vagyok, viszont szerintem a lányok nagy többsége így van ezzel, főleg ebben a korban, csak nem meri őszintén kimondani, hogy számít nekik mások véleménye. Én még csak 15 éves vagyok, de már most kezdem megérteni, hogy ezzel nem kéne törődni. Az ember nem lesz egy pillanat alatt felnőtt, hogy úgy gondolkodjon, és 13-14 évesen még persze, hogy olyan voltam. Pont azért érzem, hogy most kezd megváltozni a gondolkodásom, de még mindig nem teljesen tudok eltekinteni ezektől a dolgoktól.

(őszintén megmondom csak ez az 1 igazi barátnőm van, és azért is számít sokat, hogy mit mond)

2012. aug. 12. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno akkoriban én is egy olyan fiút szemeltem ki, aki mások szerint nem volt helyes, mert sok volt a pattanás az arcán. Én mégis beleszerettem és nem érdekelt mások véleménye. Össze is jöttünk és azóta boldogok vagyunk. Persze sokat változott ő is:) előnyére.: ) Ha hagyod magad befolyásolni és azt teszed amit a társadalom elvár, akkor elég buta vagy. Igaza van az első válaszolónak. Ezt elbasztad.
2012. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már írtam: ÉN is tudom, hogy elbasztam.

De legalább tanulok belőle, és máskor már nem így lesz. Ha jobban belegondolok, nem is csak ez volt a probléma. Inkább még a saját érzéseimmel se voltam tisztába, és még most se. Ezért nem mertem lépni, mert nem akartam, hogy akkor jöjjek rá, hogy mégse tetszik amikor már járunk.

Tényleg hülye voltam, ennyi. De mindenki hibázik.

2012. aug. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!