Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem az egyik tanárommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem az egyik tanárommal "kerülgetjük egymást". Meddig lehet ezt így húzni?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista lány vagyok, az egyik tanárom éppen 10 évvel idősebb nálam, egyedülálló pasas, se feleség, se gyerek, se barátnő. Az iskola nagyobb rendezvényein jelen van, ugyan a tekintélyét megtartja (nincs tegeződés, megvan a tisztességes távolságtartás), de alkoholizálásban, bulizásban, felfogásban nagyon jól kijön velünk, diákokkal.

Sosem kivételezett velem, még is valahogy érzem azt a beszédén, a viselkedésén, apró jelekből, mintha érdeklődne irántam. Csak egy példa: A múltkor kb 60-an voltunk egy előadáson fiúk lányok vegyesen, ott felejtettem a kesztyűmet. Sima fekete, semmi extra nincs benne. Még összefutottunk a suliban aznap, ő pedig kivette a táskájából és visszaadta. Azóta sem értem, hogy honnan a fenéből tudta, hogy az az enyém!? Nagyon sok hasonló eset történt már velünk, ami azt érezteti, hogy nem lehetek közömbös számára. Emellett ugyan mélységesen küzdök ellene, de a megérzésem is nagyon erős erre vonatkozóan, amik pedig általában bejönnek.

Számomra sem közömbös ő, de szeretnék eloszlatni minden olyan érzést, ami felé irányítana. Rengeteg órát fog még nekem tartani, nem lenne jó bármibe is belebonyolódni, de az sem jó, ha zavarban vagyok a közelében, mert az vizsgán elég kellemetlen. Jobb lenne, ha inkább vége lenne ennek az egésznek még mielőtt elkezdődne, még is egyre közelebb érzem magamat hozzá és ő is egyre többet mer, ha összefutunk már nem tud elmenni mellettem egy szó vagy kérdés nélkül. Úgyérzem nem lesz ennek így jó vége. Még is mit kéne tennem, ha egyszer lépten nyomon belebotlok? Hogyan mászhatnék ki ebből még mielőtt jobban belebonyolodnék? (másokkal nem ilyen az egyetemi hétköznapokon, így elég egyértelmű, hogy nem csak képzelgés az, hogy velem kedvesebb, figyelmesebb mint másokkal)


2012. febr. 22. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
mindig hozzád szól? totál felesleges dolgokat kérdez vagy jegyez meg? a lényeg hogy csak hozzád szóljon? kis anyám velem is ez volt... teljesen ismerős helyzet.
2012. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! A leírtak alapján lehet, hogy tényleg bejössz neki. Viszont nagyon-nagyon kérlek, hogy amíg bármiféle órát tart Neked, nehogy összejöjj vele!!! Azért merem ezt ilyen nyomatékosan mondani, mert a barátnőm is az oktatójával van együtt, és nagyon rossz nézni, hogy milyen ökörségeket csinál. :((


Nem tudom, hányadéves vagy (ha 18 évesen kezdted, gondolom, lassan a vége felé jársz), de tényleg jobb nem belebonyolódni az ilyenekbe.


27/N

2012. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meddig lehet húzni?

Amíg az egyik fél be nem sokall, vagy össze nem jöttök, vagy egyéb úton véget nem ér a történet (valamelyiktek összejön egy harmadik személlyel, hirtelen elköltözik, meghal stb.). Időkorlát nincs.


Nem fogok arra vonatkozó tanácsot adni, hogy ki kell-e másznod ebből a helyzetből. Ha ki akarsz mászni, akkor egyértelművé kell tenned, hogy részedről lezárva. Ha ő akar téged, akkor5 100 negatív és egy pozitív jelből az egy pozitívat fogja magának felnagyítani. A férfiak egyébként is utálják az egyértelműnek szánt célzásokat. Legegyszerűbb az egyenes beszéd, amiben nem hagysz reménysugarat. Ha mégis hagysz, az nem baj, csak akkor legyél tisztában vele, hogy valójában nem akarod lezárni a dolgot. Magaddal legyél őszinte.

2012. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg lediplomázol, ha előtte lesz valami és kiderül, az irtó nagy botrányt kavarhat...
2012. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én összejönnék vele a helyedbe ;)
2012. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én pedig nem jönnék vele össze. csak azért, mert tanár?...ugyan már... sok ismerősöm szívta meg, mert kikezdett vele a tanára/vagy az ismerősöm kezdett ki vele; vagy összejöttek, volt pár hét, utána szakítás, a tancsibácsi pedig szívatta mindegyiket... mellesleg nem tudhatod, milyen ember, hiába gondolod azt, hogy ismered ;) ezek élvezik azt, ha a diákjuk rájuk vannak cuppanva..
2012. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy egyelőre bármi is legyen ez az egész, elég jól helyén tudjuk kezelni a dolgokat. Néhány sulis rendezvényen (gólyabál, diáknapi buli) a fiatalabb tanárok is megjelennek. Szégyen nem szégyen ilyen alkalmakon futottunk már össze "részegen" és mondjuk egy-egy táncon kívül semmi nem történt köztünk még így sem, nem is fog ha rajtam múlik, viszont érzem azokat a bizonyos szikrákat és iszonyatosan zavarban vagyok mellette.

A tanulmányokban sosem mutatkozott meg, hogy kivételezne velem, nem is akarom és mivel még két évem van hátra (20 évesen kezdtem), legalább 3 félévben fog még tanítani, ezért nem is szeretném ha ebből bármi is lenne, az rám nézve is iszonyatosan kellemetlen lenne, eltudom képzelni miket aggatnának rám, hát még rá. Egyébként sem érezném jól magamat, ha a párom tanítana.

A lényeg, hogy nem tudom tudatosan avagy sem, de ő sem lép, én meg egészen biztos, hogy nem fogok (amúgy is mivan, ha most kivételesen tévednek a megérzéseim és csak beképzelem a szikrákat?)... viszont az sem jó, hogy a közelembe jön én meg beszélek össze vissza és iszonyatos zavarban vagyok. Minden félévben vizsgáztat, az utóbbi vizsgám is elég kínosra sikeredett, legszívesebben csapkodtam volna a fejemet a falba utána.

Ez már sehogy sem jó úgyérzem, de majdcsak lesz valahogy.

2012. febr. 22. 22:30
 8/9 anonim válasza:
Ha kultúráltan , diszkréten összejöttök, és ezt tartjátok is amíg lediplomázol, akkor tedd amit a szíved diktál:) Magyarul nyugodtan összejöhettek, senkinek nem okoztok szomorúságot stb.
2012. márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nagyon jól látod a helyzetet a buktatókkal együtt. És könnyen lehet, hogy tetszel neki, de lehet szimplán csak ilyen a stílusa és sok más szép lánnyal is így viselkedik. Nálam is hasonló volt a helyzet, de kiderült, hogy az utóbbi esetről van szó :P Semmiképp ne kezdeményezz, főleg, ha még tanítani fog, nem éri meg. Inkább járj nyitott szemmel és keress valami korodbeli kedves srácot :)
2012. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!