Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évekkel később, most tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel később, most tudtam meg hogy mi történt valójában. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Volt egy csodálatos kapcsolatom. Boldogok voltunk, a családom imádta őt. Aztán egy ismerősöm elkezdte mondogatni hogy gyanús neki a barátom viselkedése, szerinte megcsal. Hónapokig nem törődtem vele, aztán a barátom elkezdett ritkábban látogatni. Féltékenykedni kezdtem és azt vágtam a fejéhez hogy valószínűleg már nem is szeret engem. Többször veszekedtünk emiatt. Nem akart szakítani, és azt mondta szeret, de mikor kértem hogy jöjjön el, nem jött. Nem hívott. A barátaim teledumálták a fejem, felhívtam és szakítottam vele. Nagyon kiakadt. Három napig ment a vita. Egyszer ő akart békülni és én mondtam el mindennek aztán fordítva. Végül azt mondta ne hívjam soha többet és azt mondtam rendben. Aztán majdnem egy hónappal később felhívott hogy vigyem el neki a cuccait. Azt feleltem jöjjön el érte. Írt később hogy vigyem el a cuccait, nem válaszoltam rá. Soha többet nem beszéltünk. Nagyon nehezen hevertem ki. Eltelt három év azóta. Már van valakim és szeretem, és fel sem merül bennem hogy elhagyjam, de kb. egy hete teljesen véletlenül megtudtam mi történt valójában. Most már értem mit miért tett az exem. Nem csalt meg, sőt, arra várt hogy kibékülünk. Korábban pedig azért nem jött/hívott mert nem tudott volna, de "égőnek" találta elmondani nekem. Teljesen összetört mikor megtudta hogy van valakim, közben én azt hittem gyűlöl és hallani sem akar rólam. Aztán inni kezdett és összejött valakivel akit tudom hogy nem szeret igazán. Az is kiderült hogy az ismerősöm aki tömte a fejem ellene, közben vele is beszélgetett hogy befeketítsen előtte, de az exem nem hitt neki, ezért az apjával kezdett el beszélgetni, és mikor már a bizalmába férkőzött neki mondta el ezeket, meg 1-2 személyesebb információt amit naivan elmondtam neki mikor kérdezgetett. Emiatt az exem összeveszett az apjával és ráadásul én azon a napon hívtam fel hogy szakítsak vele. Szörnyen érzem magam. Napok óta folyton eszembe jut hogy talán beszélnem kellene vele. Nem tudom javítana vagy rontana-e a helyzeten, mert lehet ő mostanra tette túl magát ezen. Nem tudok nem foglalkozni a dologgal, mert bár már nem tudnám, de régen nagyon szerettem őt, és közel álltunk egymáshoz. Mit kellene tennem? Nem akarok belepofátlankodni az életébe, de nagyon rosszul érzem magam amiért akkor így bántam vele...

2012. júl. 29. 03:57
1 2
 1/11 Szőrös Kacsa ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy már késő lenne felkeresni és talán nem is kéne. Ez mindkettötöknek örök seb marad.

Sajnos hasonló dolog történt velem is és velem is kb. 3 éve, de már elfogadtam, hogy ez így marad.


A mai napig nem értem miért szakított velem, de látszólag győzködte magát, hogy utál engem (valójában szeretett még). Persze egy jóbarátom "megvígasztalta"...

Azóta egyikkel sem találkoztam. A mai napig rá vágyom még a szívem mélyén és amikor csajozok, őt keresem mindenkiben. Nem tudta és már nem is fogja megtudni, de el szerettem volna jegyezni...

2012. júl. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ez bánt téged igy utolag összehozhatnátok egy baráti találkozót és megbeszélhetnétek hogy akkoriban hogy is voltak ezek a dolgok, bár már késő de szerintem egy beszélgetés még igy utolag is megér az egész
2012. júl. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy már késő. Ès ha tènyleg annyira szereted a mostani párod akkor szerintem neki sem esne jól...felesleges feltépni a régi sebeket!
2012. júl. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Már ne haragudj, de nem tudlak sajnálni.

Én ha szeretek valakit, nem hagyom, hogy mások telebeszéljék a fejem, és ha valami bajom van, SZEMÉLYESEN beszélem meg az illetővel, nem találgatok és szakítok végül TELEFONON.

Ez a te hibád.

A barátod meg ott hibázott, hogy valamit nem mert elmondani neked, és miután szakítottál vele, nem ment el hozzád személyesen, hogy tisztázzátok a dolgokat.

Ha annyira szeretett, erre miért nem volt képes?! Plusz ha te is szeretted, ahogy írod, miért nem kerested fel, hogy legalább egyszer beszéljetek még?

Miért három év után jut az eszedbe ilyesmi, amikor már párod is van, akit ELVILEG szintén szeretsz. Nem mondom, hogy hazug vagy, de gyerekes és éretlen igen.

Felnőtt emberek egy normális párkapcsolatot nem így zárnak le (illetve nem is zárnak le egy félreértés miatt).

2012. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hazardteam ***** válasza:

1. Minek tépkedni a sebeket, te örülnél neki, ha a gyógyulófélben lévő karodon tépkedné valaki "jószándékúlag" a varasodó bőrt?


2. Ha amúgy is van párod, meg neki is, akkor minek kavarni, főleg, ha azt mondod már nem tudnád úgy szeretni?


3. Még ha összejönnétek is, soha nem lenne olyan, mint volt (ami ha jól értem, már akkor is sz@r volt, de még ha nem is, az őszinteség és a "társ" jelleg teljességgel zéró osztva nullával)


4. Szerintem hagyd futni (bár 95%-ot adnék neki, hogy nem fogod, inkább a kíváncsiságod kielégítése meg stb stb)

2012. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleménye,hogy már nincs értelme beszélni semmiröl,mikor kellett volna egyikötök sem tette.
2012. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy sose késő!

Nem akaroma véleméyned befolyásolni, én csak azt mondom el amit tennék:

Én visszaszerezném, egykor a tied volt, boldogok voltatok, és egy félreértés miatt szakitottatok, de újra lehet kezdeni, újra megbizhattok egymásban megebszélitek a dolgpokat és bizonyitotok egymásnak és ennyi!


És nem azért irtam ezeket mert összetört majdnem amikor lett valakid, nem ezekért irom, hanem én ezt tenném a te helyedben.


Nekem ez a véleményem.

2012. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:

"Aztán egy ismerősöm elkezdte mondogatni "


" A barátaim teledumálták a fejem,"

klassz.

most mit tanácsol ez a sok jó barát?

valamikor el kellene döntened, kinek az életét éled?


" Napok óta folyton eszembe jut hogy talán beszélnem kellene vele." - jó ötlet, hát ha más semmi, akkor azért, ha meg nem, hát még inkább.

2012. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, kellene vele beszélni..hagy tudja meg,mi is volt valójában..ennyit megérdemel.
2012. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. aug. 8. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!