Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják gáznak a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják gáznak a társkeresőt?

Figyelt kérdés

Nyár elején egyik barátnőm beregisztrált engem egy társkeresőre, én belementem, gondoltam, hogy úgysem lesz semmi. Aztán összejött egy pasival a randi. Jól éreztük magunkat, meg minden, nem történt semmi, utána nem is beszéltünk túl sokat egymással (heti 1-2x csak). Úgy alakultak a dolgok, hogy most újra találkozni fogunk, de egy dolog kíváncsivá tett.


Szóval az a "probléma", hogy "kedves ismerőseim" szerint nem kapcsolat az, ami társkeresőről indult, mert az milyen gáz már. Kicsit kíváncsi lettem, mi a francért lenne gáz? Ezzel a pasival sem ismerkedtem volna meg, ha nem regisztrálnak be a "rendszerbe", pedig mindennap szinte ugyanazon az útvonalon jártunk suliba (nem egy suliba járunk) és egyszer sem találkoztam vele... 18/L


2012. aug. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz másokkal, örülj, hogy megtaláltátok egymást... :) lehet, hogy ők csak irigykednek, hogy neked itt is összejött...
2012. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van, ne foglalkozz senkivel, ha nektek sikerült.

Ha kíváncsi vagy én miért tartom gáznak a társkereső oldalakat, azt is elmondom:


-sok a kamureg.

-sokan csak azért vannak fent, hogy ajnározzák őket

-soknak van párja és csak kipróbálja magát, hogy mennyire lenne kapós

-csak dugópartnert keres (még ha nem is írja ki konkrétan) és eközben lehet, hogy párja is van...

-kétségbeesett kapuzárási pánikos, aki mindenáron párt akar (mindegy ki, csak valaki összejöjjön)


Azzal viszont nincs semmi probléma, ha ti ott találtatok egymásra :)

Sok sikert a köv. randihoz :)

2012. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem gáz :) Valaki az utcán, valaki a discoban, valaki a Holdon, valaki pedig a társkeresőkön találja meg a párját...ez az élet rendje,nem vagyunk ugyan olyanok,nem várhatják el,hogy mindenki ugyan ott találja meg a párját. Én is ott ismertem meg a barátom,és most van 8 hónapja, hogy együtt vagyunk, soha nem volt még ilyen jó kapcsolatom. Szóval sok szerencsét a pasihoz :) 18/L
2012. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok köszi :) én meg veled értem egyet kedves második... sajnos személyes tapasztalatom miatt... ezért is jó a kérdezőnek, hogy ő itt is 1 normálisat "fogott ki" :)
2012. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ott ismertem meg a férjemet, nem az számít hogy hol ismersz meg valakit.
2012. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!