Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják lúzernek a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják lúzernek a 20 év feletti egyedülálló pasikat? Akkor mi van, ha jól érzi magát egyedül és nem vágyik kapcsolatra, mert ő ilyen személyiségű?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 22:56
 1/7 vnas00000 ***** válasza:
Szerintem jól teszik élik az életüket még úgy mondottan fiatalok:D
2012. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 valaki a tömegből ***** válasza:
Én teljesen egyetértek velük
2012. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én inkább azt tartom lúzernek, aki azt hiszi, hogy qrva menő, de valójában nem az
2012. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom őket lúzereknek. Inkább lúzer, ha 20+ éves fejjel 15-16 éves lányokkal jár, vagy kavar. 20/N.
2012. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen társadalmi "elvárás", hogy X időpontra "illik" valamiféle teljesítményt felmutatni (pl. munkahely, barát/barátnő), és ha nincs meg, akkor jöhet a leszólás. Na meg vannak olyanok, akik túl sok időt fordítanak arra, hogy másokkal foglalatoskodjanak (igen, addig sem kell a saját portájuk előtt seperni - persze képletesen értve). Az a lényeg, hogy aki valamilyen formában "kilóg a sorból", azt sokan megbélyegzik.
2012. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem tartom őket lúzernak mert hát az ő élete és úgy él ahogy ő akar :)
2012. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is F 26 egyedülálló vagyok. Inkább győztesnek tartom magam, állat sok szabadidőm van, meg nem viszi a pénzt a nő. Szóval jó nekem. Bár érzelmileg egy sivár állat vagyok, de tökéletesen megfelel. A lényeg, ha egyedül vagy, és nem is akarsz senkit, ne vald be ezt nyiltan, mert a sok párkapcsolat / szaporodási kényszerben szenvedő emberke ezt nem nagyon tolerálja, furcsának tartják. Mond amit hallani akarnak, és akkor a kutyát nem fog érdekelni,hogy voltaképp egyedül szeretsz élni. Én is ezt teszem, és a kutyát nem érdeklem. A tökéletes közöny embere. Ez igen!
2012. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!