Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy nem vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem vágyom barátnőre vagy kapcsolatra? 16/F

Figyelt kérdés

Tudok lányokat akik járnának velem,nem is kevesen,de egyszerűen úgy érzem nincs szükségem rá.Nincs kedvem hozzá,hogy így mondjam.Nem vágyom rá,hogy szeressenek,jól elvagyok egyedül,nem akarok csókolózni,ölelkezni vagy "parkbansétálni" se.A szex se annyira fontos,elég a maszti,de ha akarok,felszedhetek partiribiket a buliban.De mindenki azon sír,hogy nincs barátnője,és ezért kíváncsi lettem,hogy az én koromban ez normális-e?16/F

Kiegészítés:A külsőmmel nincs baj,magas vagyok,izmos,nem ronda arc,kék szem.Általában kedves vagyok,van humorom,de kicsit csendesebb vagyok.Ami extrám van:küzdősportolok és hegedülök



2012. aug. 14. 15:04
 1/7 anonim válasza:
Ne is kezdj el senkivel sem járni, mert akkor elvonják a figyelmedet a tanulásról és akkor oda a szép ház és kocsis dolog ha már van rendes állásod ami nagyon jól fizet majd akkor keres magadnak párt;)
2012. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normalis nyugi.
2012. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális.
2012. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne normális... szerintem te gondolkodsz a legnormálisabban.:) A többiek pedig sírjanak csak, te 1000x szerencsésebb vagy náluk. Csak így tovább;) 14/L
2012. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos félsz hogy nem lennél elég jó.
2012. aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális én is így vagyok:D

Bár most megismertem valakit,aki nagyon megfogott..:)

Szóval természetes éljed csak az életed,aztán egyszer úgyis jön egy lány,aki elcsavarja a fejed:D

17L

2012. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
"A szex se annyira fontos,elég a maszti".. Ez fura, legalábbis nem átlagos. Engem elgondolkoztat.
2012. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!