Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van közöttetek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van közöttetek aki tartós szerelmes és romantikus kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

Én csak egy átlagos egyszerű lányt szeretnék akit szerethetek..


Sok lánnyal amikor elkezdek ismerkedni már eleve azt tapasztalom hogy már vannak vip-sek akik sorban állnak és ez még a "leg-átlagosabb lányoknál" is így van soha nem lesz senki aki engem választ mindig van tőlem szebb jobb okosabb erősebb gazdagabb vagy jobb feljebb srác :(

A facebookon is mindig van aki érdekes módon újonnan az ismerőse lesz a lánynak..vagy már régebbi ismerőse és előkerül..


Már nem tudok bízni senkiben magamban pláne nem.

Minden lány ilyen megbízhatatlan és könnyűvérű?

Ha jön egy jobb újabb srác akkor már csak az újdonság erejével is érve nem számít ha valaki szereti és normálisan közeledne felé kapcsolat céljából?

Megőrült a világ.., de biztosan bennem van a nagyon nagy hiba..


Bár nulla önbizalommal hogyan is bízhatnék másokban nem is érdemlek én meg senkit sem..


2012. aug. 7. 07:57
 1/9 A kérdező kommentje:
26f
2012. aug. 7. 07:58
 2/9 anonim ***** válasza:
MINDENKI.Csak néha lazábbra vesszük,de a szívünk mélyén ezt akarjuk.
2012. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:(
2012. aug. 7. 08:00
 4/9 anonim válasza:

Mit meg nem adnék egy kis romantikáért!:-) Szerintem sok lányt kihasználnak, ezért azt hiszik, hogy nekik is ezt kell tenniük. Èn más vagyok. Nekem az első és egyetlen kapcsolatomban a barátom erővel fektetett le. El sem tudom képzelni, hogy képes vagyok-e rá, hogy szeretkezzek valaha is. Mindig a durvasága jutna eszembe...


Ami Neked kell, az először is egy NAGY adag önbizalom! Erre tudok egy-két megoldást. Szòlj, ha segítség kell!

2012. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem egy skalpgyüjtő r*banc, mindenki erre vágyik. Nyilván válogatnak..én is válogatok. Hiába közeledik felém valaki tiszta érzelmekkel, és vallja be 3 hét után, hogy mennyire szeret, úgy, hogy 2x találkoztunk, egyszer meg látott a városban..ha nem vonzódom hozzá, sajnálatból és csupán azért mert ő érez valamit, nem fogok vele összejönni.

Keresgélj tovább...de ne csak ismeretlenben a neten..mert úgy mindig előnyt fog élvezni az, akit személyesen ismer meg.

2012. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a komoly kapcsolat nem úgy szokott kialakulni, hogy megismerkedsz egy lánnyal és közlöd vele, hogy te akkor most komoly kapcsolatot akarsz tőle. Ettől szerintem normális lány is megijedne. Egyszerűen csak ismerkedni kell, aki szimpatikus annak javasolni, hogy próbáljátok meg együtt, kb egy hónap alatt úgyis kiderül, hogy mennyire illetek össze és hogy komoly lesz-e vagy sem.


2. A "szebb, jobb, okosabb, gazdagabb" -nak semmi jelentősége, ezeken nem múlik semmi.


3. Pasiknál az önbizalom a legfontosabb. Az önbizalomnak meg semmi köze ahhoz, hogy lányokban megbízol-e. Ahhoz, sincs köze, hogy van-e volt-e már kapcoslatod. Az a jó benne, hogy ennek csak magadhoz van köze, és a felgfogásodhoz. Ha nem tartod magad elég jó pasinak, kezd el sportolni, hidd el elég hamar változni fog a véleményed. Ha nem tartod magad elég okosnak, kezdj el tanulni. Keress olyan dolgokat, amikben jó vagy, biztos, hogy van ilyen. Ha elkezded ezeket helyretenni magadban, sokkal könnyebben fog menni másokkal is megértetni, hogy igenis jófej vagy. Hidd el, tapasztalatból mondom, hogy működik. 21L

2012. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a 2-es tökéletesen leírta: "MINDENKI.Csak néha lazábbra vesszük,de a szívünk mélyén ezt akarjuk."


ezek a nők. valamiért mikor ebbe belegondolok, hányingerem támad. sajnálom.


24/F

2012. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az eddigi tapasztalat lehangoló lehet hogy csúnya vagyok azért nem kellek senkinek..

ráadásul 26 évesen nem tudok semmit felmutatni részben érthető hogy nem vesznek komolyan egy romantikus nullát..

2012. aug. 7. 08:59
 9/9 anonim válasza:

Abba hagyod végre a rinyálást? :-P

Ez neked önbizalom?! Mondtam, hogy segítek, be is tartom, de ne halljak ilyet mégegyszer! :-)

2012. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!