Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csupán szerencsétlenkedésne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csupán szerencsétlenkedésnek köszönhető? (Ici-picit hosszú, de megy a pacsi)

Figyelt kérdés

megismerek egy lányt: tetszik ahogy kinézz, tetszik ahogy viselkedik.

minden nap találkozunk és órákig jól érezük magunkat egymással, alkalmanként közös barátokkal..

van barátja, aki a kapcsolatuk eleljén már egyből megcsalta..

én a lánynak elmondtam hogy belezúgtam és az lett amire számitotam: kifogás ként felhozzta hogy 2 ével idősebb, és hogy barátja van...stbstb.

ebből a belezúgásos dologból kifolyolag kétszer alkalmaztuk a "barátság szünetet" - egyszer sem vált be, hiányoztunk egymásnak és nem volt túl tartos, max 3 nap..

második alkalommal ő hozzta fel a dolgot és úgy ahogy én , ő is megbánta hogy felhozzta ezt az "ötletet"..

megbeszéltük a dolgokat, és finoman célzott rá, hogy igy hogy már "elveszitett" és hogy "figyelembe se vettem" rájött hogy többet érez, satöbbi, de nem tudja mit tegyen.. hátyátyátyátyá ... hátyátyátyá... hátyá ... tyá.. szokásos.

aztán egy buli folyamán amiről a barátja nem szerzett tudomást egyűtt voltunk, csak baráti értelemben mint mindig.. de ezúttal azt hittem közel járok a célomhoz mert eléggé egyértelműnek tűnt a dolog... éééés kiakadtam mikor megláttam hogy ül vkinek az ölébe és véget vetettem a dolognak.. nem vettem fel a telefont, nem beszélgettünk, mindketten elhúzztunk egy időre a városból más-más helyre.. páran mondták nekem hogy tuti akart valamit csak nem voltam rámenős.. de mégis lesmárolt vkit - ezzel megcsalva a barátját, és azóta kevésbbé tisztelem öt emiatt a ribanckodás miatt.. de attól még kedvelem.. nah de a barátságunk vége óta eltelt 1-2 hónap és nemrég megint találkoztunk, olyan jó volt.. az útobbi 9 napom mind szutyok volt, de az az egy csodálatos volt...

most csak arra vagyok kiváncsi. hogy egy lány akivel folyton napi szinten órákig egyűtt lógtam, néha pusziltuk egymást - egymásnak dőltünk - átöleltük egymást - mindent elmondtunk egymásnak, bizztunk egymásban és szerettük egymást (vagy igy-vagy ugy) , akkor létezik hogy tényleg lett volna esélyem, csak szerencsétlen voltam és nem használtam fel az alkalmat rendesen?:|


..Annyira bosszantó ez az egész, már csak azért is mert már nem a régi ez az egész - báratoknak se nevezném már magunkat, és ez szomorú mert az a lány.. AZ ÍÍÍÍLYEEEEEEEEEEN KLAAASSSZ: (Y)(Y)(Y).. ;\



2012. aug. 14. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

simán friendzone.

esélyed sosem volt, ugyan is látod, egy másik srácnak aki tök vadidegen csak egy pici esélye volt, és már az ölében ült és smároltak :D

csak úgy nézett rád mindig is mint egy barátnőjére, és az ilyen lány barátságokban éreznek hiányt egymás iránt a csajok... szal semmi esélyed bocs :(

2012. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ez a lány soha nem akart tőled többet, én is voltam ilyen helyzetben hogy folyton együtt lógtunk meg mindent elmondtunk egymásnak, és én is voltam olyan hülye hogy beleszerettem, és amikor közelítettem felé akkor elhajtott, aztán persze visszakönyörögte magát hogy csak megijedt meg hogy szeret de fél bízni meg minden szarság, és én ezt 3x is elnéztem neki,és nem volt több csak csóknál, de közbe meg másokkal összejött.Szóval az én tapasztalatomból kiindulva ne bánd mert nem volt több az ő részéről.
2012. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már a életben megtanultam, hogy nem beszélni kell hanem cselekedni... mikor átbeszéltem az ilyet maradt a barátság, rájöttem, hogy meg kell csókolnom, hát s igen akkor több lett mint barátság, szóval igen elb@sztad de legalább tanulsz majd belőle.
2012. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bár lehet még ebből romantikus happy end és összejöhettek, csak pl a színfalak mögött nem tudom mennyire tetszik neked a story, hogy te 10 évig gürözel a csajért, és mire megtudod csókolni, addigra kb az egész város felpróbálta már...
2012. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 - Nem volt neki vadidegen, és nem vele smárolt, ismerték egymást de másal smárolt, akit viszont csak láttásból ismert többnyire..

#2 - Értem... Lehet igazad van... :\

#3 - Tényleg tanultam belőle, és nekem is ez a gyanúm, hogy elb@sztam...

2012. aug. 14. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
nem rontottál el semmit ember... ne emészd mrá magad örök életedben... egyszerűen ribi a csaj..
2012. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát oké.. Kösz mindent.
2012. aug. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!