Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj még mindig ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig ennyire? (Bővebben lent, bocsi kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Már több,mint 3 éve, hogy szakítottam az exemmel. A mostani párommal(vőlegényemmel) pedig 3 éve vagyok együtt, akivel tökéletes a kapcsolatunk .Megért, segít amiben tud, azért szeret aki vagyok... Vele tényleg minden a legnagyobb rendben van. Egyik nap az exem rámírt, hogy szeretne találkozni velem (ők 2-en ismerik egymást). Megkérdeztem a mostani párom, hogy féltékenye-e és van-e kifogása ez ellen. Azt mondta nincs, így megbeszéltem a sráccal egy találkozót. A kapcsolatunk anno nem volt túl jó, sokszor megcsalt,már akkor sem volt túl megbízható, de ő volt az első szerelmem, így mindig megbocsátottam neki. Nem gondoltam, hogy eljön a találkozóra és természetesen nem is jött. Mégis nagyon fáj, hogy ennyi idő elteltével sem képes betartani a szavát. A mostani párom azt mondta, azért fáj ennyire mert ő volt az első szerelmem. Tényleg így lenne?
2012. aug. 11. 23:26
 1/10 anonim válasza:
100%
igen, a párodnak igaza volt :)
2012. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2012. aug. 11. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen bosszantó dolog, ha valakit átdobnak a palánkon. Utálatos dolog, ha felültetnek valakit. Ráadásul úgy, hogy ő kezdeményezett és régi "jó" ismerősről van szó. Szóval az első nagy szerelem nem feltétlen az egyetlen indok, de súlyozza a dolgokat az biztos.
2012. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párod egy rendes srác, becsüld meg, az exedet meg verd ki a fejedből és legyetek boldogok.
2012. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért is fáj mert ugye a régi sebekre is visszaemlékszel és újra átéled hogy mennyire rossz volt és mert mégis átvert és nem ment el a találkozóra :/ de örülök hogy mostani pároddal minden rendben sok boldogságot
2012. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszokat mindenkinek :)
2012. aug. 11. 23:36
 7/10 A kérdező kommentje:
És persze a jókívánságokat is köszönöm. Nem írtam oda, de valószínűleg azért is fáj még mindig, mert nem volt igazi lezárása a kapcsolatunknak, nem volt az az utolsó kirohanás, kiborulás és veszekedés, ami tényleg lezárta volna az egészet. Persze el lehet válni szépen csendben is, de akkor sem volt meg az, amikor a szemébe vághattam volna mindent. A legtöbb okot persze elmondtam neki,de nagy, őszinte bocsántkérés azóta sem hagyta el a száját. Szerintem soha nem is fogja, de azért jólesne. A mostani találkozásunk alkalmával ezt is el szerettem volna mondani neki, és szerettem volna megkérdezni, hogy szeretett-e valaha, de ugye nem sikerült. Szerintem ez is közre játszik.
2012. aug. 11. 23:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rendes vőlegényed van, becsüld meg. Gondolj bele... Még Ő vígasztal TÉGED, pedig biztos fáj neki valahol hogy egy másik férfi ekkora nyomot hagyott benned. Akkor is ha nem mondja. Azt a másikat még válaszra se méltasd. Ne hagyd hogy akár egy percet is elvegyen az életedből.
2012. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2012. aug. 12. 04:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Tényleg iszonyatosan becsüld meg a mostani vőlegényed! :)
2012. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!