Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet levegőnek nézni azt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet levegőnek nézni azt aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Ha van egy csaj aki ragyogó, kedves, közvetlen és emiatt tetszik meg nekem, de van barátja, komoly és szerelmes belé.

Muszáj levegőnek nézni, mert nem lehet semmi köztünk.

(Velem megtörtént eset volt régen)


2012. aug. 14. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A levegőt lehet levegőnek nézni.
2012. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet levegőnek nézni, csak nagyon nehéz.
2012. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, csak nehéz, de ez az egyetlen megoldás, ha tudod hogy reménytelen... a másik meg h megpróbálsz vele jóba lenni hátha egyszer vége lesz annak a nagy szerelemnek..
2012. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hanyatt-homlok ott kellett volna hagyni, mint jobban belezúgni.

Túl sok a hátha...

2012. aug. 14. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:

én pont azt a kettőt gondoltam amit az utolsó is.


1. hogy úgy állsz hozzá hogy áh úgyse lesz semmi, tudod esélytelenek bizalmával,

vagy

2. hogy ne add fel, maradjatok barátok és majd még akármi is lehet akár, a remény hal meg utoljára,

2012. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ilyesmiből nem lesz barátság.

Elég nyomasztó úgy ott lenni csak azért mert muszáj, mert hátha történik valami csoda, addig meg úgy bánni vele mint a haverommal.

Minél jobban belezúgok annál jobban hiányozni fog.

Túl nagy a tét.

2012. aug. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!