Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög, meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög, meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy srácba, de van valakije, igaz nem együtt élnek, mert már külön költöztek, én már akkor ismertem meg.Semmi sem volt még köztünk, még egy csók sem, de órákat el tudunk úgy beszélgetni, hogy észre sem vesszük , hogy az idő teli, mindent megtaláltam benne , amire vágyom egy kapcsolatban , egy pasiban.

Viszont sok minden összeköti őket, a közös ház, nem akar költözni belőle a csaj,.... nem akarok regényt írni, meddig érdemes szerintetek várni és szenvedni, mert én addig nem akarok és nem is fogok komolyabbat, amíg nem lesz tiszta az út ...?


24/L



2012. aug. 15. 01:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a fiúval kéne megbeszélned, hogy ő mit akar. Ha nem tud választani vagy nemet mond, akkor hagyjad. Ha téged szeretne, akkor meg hagyjátok a csajt, és legyetek boldogok
2012. aug. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semeddig.

"Beleszerettem egy srácba, de van valakije"


Régen rossz...

2012. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kú.rasd magad vele
2012. aug. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az , hogy nincs senkije de mégis van , a fene sem tud már gondolkodni ... agyalok ezen eleget . Nem kuratom magam, mert nem szexkapcsolatot keresek !

Soha nem akartam ilyen helyzetbe kerülni, ez rosszabb, mint egy szerelmi csalódás esküszöm :(

2012. aug. 15. 01:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez háromszereplős sztori, de minimum kettő. A többi szereplőnek is van véleménye valószínűleg. A srácét azért meg kéne ismerned, mielőtt nagyon belemerülsz az álmaidba.
2012. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, azon vagyok, hogy megismerjem és tudjam, érezzem mit akar, mert mondani könnyű mindent, a másik meg nem akarok ejtőernyő lenni... szóval nehéz, de most ezt dobta nekem a gép sajnos :O
2012. aug. 15. 02:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen azért vagy érte annyira odáig mert van nője,tipikus női tulajdonság hogy azokra a pasikra buktot akik már foglaltak
2012. aug. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oh, köszi szépen , azért ez nem így működik , legalábbis nálam nem, nem tudtam amikor megismertem, hogy van nője ... egy ideje már akkor külön éltek !
2012. aug. 15. 03:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Beszéltetek már erről a sráccal?

Állj elé, és egyenesen mondd meg, te többet szeretnél.

2012. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, tudja, hogy nem csak haverként kezelem, és ő sem úgy nyitott felém első perctől kezdve, hogy közömbösség ... csak az elején elmondta, hogy ő most ilyen helyzetben van, egyik napról a másikra nem fog menni a " szétvállás" és addig nem akar belerángatni , és nem akar esetleges konfliktusokat az exével, mert nincsenek már együtt , csak a csaj még nem akar kiköltözni, de azon van , hogy ezt tisztázzák .... gondolom tapló sem akar vele lenni, de én sem mennék még így bele, míg az ő házában ott lakik a csaj.... meg egy csókba sem, semmibe , van időm, így legalább nem az lesz, hogy lefekszünk, aztán jó voltam felejteni, vagy épp pont velem jön rá mégis a régi csaj jó lesz... nem, nem ejtettek fejre, várok , csak nehéz :S
2012. aug. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!