Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes az életbe őszintének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jacint79 kérdése:

Érdemes az életbe őszintének lenni a pároddal? (őszintén elmondani gyengeségeidet, hóbortjaidat, régi kapcsolataidat ha megkérdezni stb. )

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 19:44
1 2
 1/11 Kleo25 ***** válasza:
70%
Érdemes az lenni mivel mindennek az őszinteség és a bizalom az alapja.
2012. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megnyerted az 5-öst akkor tiplizz!
2012. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem érdemes,amikor őszinte voltam abból mindig gond volt.
2012. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, de csak aki megérdemli.

Az én bizalmam nehéz elnyerni. Másfél év után fogadtam bizalmamba, teljesen.

2012. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból, hogy milyenek vagytok valójában! Mi értelme van megjátszani, hogy milyenek vagytok? Nem a jó tulajdonságokba kell, hogy beleszeressen az illető, hanem teljes egészben beléd! A hibáiddal, gyengeségeiddel együtt! Miért verjük át egymást? Alkalminak lehet, de hosszú távon így nem működik!
2012. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat elején mindent kitálalsz, akkor a másik fél a fény és a hangsebesség gyorsaságával fog otthagyni.

vannak dolgok melyeket csak egy bizonyos szint után osztanak meg egymás között a párok.


Én úgy vélekedek a dologról, hogy az őszinteség alap egy kapcsolatban!

Elmondani a gyengeséget kicsit illúzió romboló is lehet egy friss kapcsolatban.

A "hóbortjai" meg inkább hagyni kell hogy ő fedezze fel.


A régi kapcsolatok már egy kényes dolog... van akinek ez tabu téma.

egy fix alapokon álló kapcsolatban ki lehet beszélni, amúgy meg féltékenységre adhat okot!

2012. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hosszú kapcsolatban ugyis kiderülnek a hóbortok, meg minden az emberekről. Egy normális évekig tartó kapcsolatban nem tudod eltitkolni a gyengeségeidet sem, na meg nincs is értelme.....
2012. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Én azért szakítottam, mert nekem hazudott a barátom. Gyanítottam, hogy viszonya volt egy nővel, akit én is ismertem és napi szinten találkoztunk vele. Rákérdeztem a kapcsolat első hónapjában 3x is és letagadta + le is cseszett, hogy nem bízok benne.

3 hónap után bevallotta, hogy tényleg összejárt azzal a nővel. Hát köszönöm szépen... Vele maradtam, mert szerettem, de rettenetesen szenvedtem emiatt, hogy hazudott ebben és pár másik dologban is. Mikor nem bírtam tovább a fájdalmat emiatt, szakítottam. Sosem tudtam megbízni benne, miután elmondta.


Nem tudom, Te miben nem akarsz őszintének lenni, de ha olyan dolog, amit a kapcsolat elején még nem kötnél az orrára, de rákérdez, akkor mondd azt, hogy ne gondoljon semmi rosszra, de egyelőre nem szeretnél róla beszélni. Később amikor méltónak érzed rá, mondd el neki. Hidd el, nagyra fogja értékelni, hogy nem beszéltél mellé és nem hazudoztál...

2012. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a 8. válaszolónak. Én is teljesen őszinte vagyok a barátommal, és úgy gondolom, hogy ő is az velem. Ezt meg is fogalmazta (nagyjából úgy mondta, hogy rendszerint a felek a kapcsolatban próbálják a szebb oldalukat mutatni, de mi nem próbáljuk csak a jót mutatni magunkból). Persze ehhez az kell, hogy egyikünk sem akar illúziókat kergetni és nagyon toleránsak is vagyunk egyébként is. Ezen kívül nagyon összeillünk: azok a tulajdonságaim, amik miatt mások megvetnek, a barátomnak éppen hogy tetszenek (és viszont). Nálunk nem merült fel az a probléma, hogy valamire rákérdezett volna a barátom, amit én nem akartam elmondani, de ilyen helyzetre is jó tanácsot adott szerintem a 8. válaszoló.
2012. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A "sötét" dolgok is ugyanúgy részei a személyiségünknek, mint a "jó" tulajdonságaink. Felesleges hát elsumákolni, vagy eltitkolni őket, mert akkor sosem a valódi énünket fogja szeretni az illető, hanem csak egy kis csinosra takarított "szeletet", amit mutatunk magunkból. Magunkat is, és őt is átverjük ezzel. Illik megadni párunknak a lehetőséget, hogy eldöntse kellünk-e neki úgy, hogy tud minden múlt illetve jelenbeli húzásainkról. Nyilván nem kell már az ismeretség elején rázúdítani a nehezebb témákat, de idővel, ahogy megnyílnak a felek egymás előtt, bizony nem árt szépen "beszámolni".


No persze ehhez az szükséges, hogy az ember rendesen meg akarja ismerni a másikat, és ne 1 hét ismeretség után ugorjon össze vele.

2012. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!