Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az velem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az velem, hogy nem tud egyszerűen egy k*****tt párkapcsolat nekem összejönni, bármennyire megváltozok, bármennyit adok magamból, sose elég! Most akarnak a lányok valakit akivel beszélgethetnek és egyebek vagy nem?

Figyelt kérdés
Több,mint 5 éve vagyok egyedülálló és mióta volt az első komoly kapcsolatom azóta semmi.Mielőtt az 5éves szakasz elkezdődött.

2012. aug. 15. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Akivel beszélgetni akarnak, az nem mindig ugyanaz a személy, akitől többet is akarnak. :)
2012. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja,velem is csak beszélgetni akarnak.

Én meg már nagyon unom ezt a szerepet.

2012. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
jajjj má ez a kib_szott nyavajgás állandóan. az ilyen síró pityogó kis taknyok nem is kellenek a csajoknak. csak aki férfi a talpán az a nyerő, még mindig nem fogtátok fel???
2012. aug. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
soha nmem fogják
2012. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt látom
2012. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Amíg az ilyen nyavajgós ficsúrok siránkoznak, addig mi magabiztos pasik megdugjuk a legjobb csajokat:) csak így tovább kérdező!;)
2012. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csinálhatnál mást is helyette! Ha idegesít, akkor ne foglalkozz velük és kész!

Valahogy én is jól le tudom foglalni magam nélkülük. Menj el sportolni, vagy legyen valami teljes életes hobbid!

Én pl. bátorítalak a küzdősportra és mondjuk a motorozásra, ami amúgy kapásból felhúzza az önbecsülésed és érdekessé tesz a nők szemében. Meg tudod magadat védeni az "igazi férfiaktól" és a barátnődet is, ha arra kerül a sor!

Ha beszélgetni szeretsz, az kapásból jó pont, mert akkor van dumád is! A külső nem oszt, nem szoroz, viszont nem árt odafigyelni a dellaméterre! Vagy legalább úgy tenni, hogy vastag vagy....(1éjszakáig elhiszi, ha ilyen kapcsolat a célod)

2012. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a lányok elbeszélgetnek veled, de többet nem, azt jelenti, hogy egy unalmas fiú vagy számukra.

A kulturális követelmények miatt nem ismerik be, de olyan férfiakhoz vonzódnak, akik valamiféle dominanciával, vagy hatalommal bírnak. Ilyen lehet a magas pozíció, a pénz, a jármű, a fizikai erő, a függetlenség, a siker, és a bunkó viselkedés, amikor a nő azt érzi, hogy a férfinek nincs rá szüksége.


Ha kapálózol egy nő után, nincs már meg a fenti dominancia.


Hogy ezt miért nem ismerik be? Mert a kultúra mindannyiunkkkal elhiteti, hogy a nőknek kedves, figyelmes, romantikus férfira van szükségük. Csakhogy kedves férfiből is van domináns, és van puhap#cs is.

Elnézést, hogy ezt mondom, de sajnos ez utóbbi vagy. Figyelj oda, hogy ne így legyen, és meglátod, mennnyire más lesz minden.

2012. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!