Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek ilyesmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyesmi?

Figyelt kérdés

Van egy lány az életemben immáron két éve. Ebből másfelet pár ként töltöttünk, azóta barátok vagyunk, vagyis valami olyasmi, ugyanis van hogy mindketten elgyengülünk.

Egy nagyon kedved és bájos lány. Már-már tökéletes. Lehet vele beszélni, megértő, figyelmes, szexi, jó az ágyban, még kockulni és képes velem, de nem vagyok belé szerelmes.

Ő szerintem az. Persze váltig állítja, hogy nem, mert felfogta, hogy vége van köztünk, csak épp a legjobb barátját nem akarja elveszíteni, és az hogy szex is van csak egy kis plusz. De én meg számtalanszor érzem, hogy kihasználom őt, még így is, hogy nyílt lapokkal játszom.


A kérdésem leginkább arra vonatkozna, hogy volt már veletek olyan, hogy ott volt egy lány aki akart titeket, de azt éreztétek, hogy nem ő az igazi? Hogy tovább kell keresgélnetek?


Az előző barátnőmet jobban szeretettem mint ezt a lányt, azt képes lettem volna elvenni. Ennél a lánynál meg azt érzem, hogy le tudnék vele élni egy életet és még boldog is lehetnék vele, csak mindig ott lenne bennem egy félsz, hogy megcsalom és egy kisördög, hogy ha tovább keresek rátalálok Arra a lányra.


24F



2012. aug. 14. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
beszeld meg vele, es ne sexeljetek tobbet, ne legyen tobb elgyengules. Ha ugyerzed keresgelned kell, akkor felejtsetek el a sexet, mert az csak tartja a remenyt bennetek akarva akaratlan.. Velem is volt mar ilyen, a lany sose volt igazan a csajom, de igazan a baratom se
2012. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem volt, a másik oldalról és pokoli! Az lenne a legjobb ha szépen fokozatosan eltávolodnátok.


21/N

2012. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!