Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskata kérdése:

Fél éve minden nap vagy hívjuk egymást, (85-15%-ban ő keres) vagy valamilyen formában tartjuk a kapcsolatot. Nem szexalapú, de 2 hetente van, vagy ahogy talizni tudunk. Ennél több kapcsolati szinten. Miért vajon?

Figyelt kérdés

#szex #keresés #érdeklődik irántam #beszámol nekem #még sincs kapcsolat több fél éve...Miért??
2012. aug. 15. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85-15%ban a hold-nap állásától függ. szerintem nem tudom, de lehet. ha mégsem, akkor is oké!
2012. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval általában ő keres, nem én őt ;)
2012. aug. 15. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem a kérdést...
2012. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mire vagy kíváncsi..
2012. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jó neked 3. akkor segíts szegény párán!
2012. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:) a kérdés, hogy vajon miért nem akar ennél többet, kapcsolatot, mért csak ezt?... nahjó télleg én sem értem a kérdést :) csak én lehet többet akarnék. de nem kérdezem meg tőle, mert nem akarok lebőgni. egyelőre :)
2012. aug. 15. 12:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Keres, mert kényelmes neki ez az egész. Ha nem a szex az alapja, akkor mégis mi? Nem akar tőled többet.
2012. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kérdőre vonjam így fél év után? csak tartok tőle, h nem akar ennél többet ahogy írod.4 hónapig nem leszek MO-on.. ha hazajövök januárban elválik addig úgy gondoltam várok és próbálom élvezni, mert rendkívül jó társaság és jó ember.
2012. aug. 15. 12:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha akart is többet, szerintem már nem akar. A férfiak hajlamosak arra, hogy ellustuljanak egy kapcsolatban és ez neki így sokkal jobb, hogy kötöttségek nélkül megkapja amit akar.
2012. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sajnos ez így van. eleinte nekem is kényelmes volt, de most már többet akarok tőle. amúgy lehet nem is működne :))) Köszönöm a válaszodat.
2012. aug. 15. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!