Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek 20 éves kortól miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek 20 éves kortól miért számít a férfi anyagi helyzete NAGYON?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, járok bulizni is, semmi gondom nincs a csajozással. Lányok jönnek-mennek.

Viszont nyaranta segédmunkás vagyok, munkásruhában közlekedek a városban, mintha ott se lennék. Eddig a nyár alatt egy csaj se nézett rám. MIért van ez?


2012. aug. 15. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen szakon vagy az egyetemen?
2012. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nyáron rossz lányokkal hoz össze a sors XD

amúgy nekem például nem számít milyen az anyagi helyzete:)

22L

2012. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te itt most két dolgot keversz nagyon. Bulizni nyilván nem munkásruhában jársz. Ha öltönyben járnál-kelnél a városban, valószínűleg akkor sem néznének meg, mi nők annyira nem vagyunk vizuális típusok, ahhoz nagyon-nagyon feltűnőnek kell lenned, hogy észrevegyünk.

Ha kigyúrtan, izompólóban mászkálnál, akkor talán észrevennének, de ez abszolút nem az anyagi helyzetről szól...

2012. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mérnöki szak
2012. aug. 15. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Háát ha dolgozol az megint más, olyankor gondolom nem is szeretnek ismerkedni, vagy nem tudják mennyi idős vagy stb.


Én fiú vagyok, én is szoktam fizikai munkákat végezni, és szerintem az ha megcsinálsz mindenféle munkát, férfiasabb mint az, ha anyuci-apuci telepénzzel, és te azt villogtatva felvágsz. Nekem van ilyen rokonom, de nagyon utálom...

2012. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Azért, mert a nőnek vannak tervei, ahhoz meg h ezeket megvalósítsa kell egy férfi, akinek van mit a tejbe aprítani.

Szal egyértelmű, h segédmunkásként nem igazán leszel vonzó, a mérnöki diplomával annál inkább.

2012. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek.
2012. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mérnökin vagy, akkor nem értem.... Miért kell neked szakmunkáznod? 1001 nyári álláslehetőség van mérnökhallgatóknak, csak hogy tudd....
2012. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ácsi... azért egy szórakozóhelyen, ahol mindenki kicsit be van csípve, jól érzi magát és szórakozik, természetes, hogy mindenki oldottabb te is és a lányok is.

Amikor dolgozol, az egy tök hétköznapi szitu, amikor szintén tök hétköznapi szituban lévő lányok haladnak el melletted, akik esetlegesen éppen azt tervezik mi lesz az első dolguk ha hazaérnek, mit esznek vacsorára, milyen filmet néznek meg este, vagy bármi. Miért kéne munkásgöncben lévő melósokat nézegetnünk?


Egyébként nem értek egyet azzal a nézettel, hogy a pénz nem számít, én nőként beismerem hogy számít. Nem kell nekem milliomos srác, sok nulla sem kell a pénztárcájába, nekem bőven elég, hogyha nem kell mindig azért lemondanunk minden programról, mert a páromnak éppen nincs pénze és az enyémet nem hajlandó elfogadni. Én egyáltalán nem várom el, hogy fizessen mindent helyettem a srác, "egyenjogúság" híve vagyok, azzal sincs gondom ha én hívom meg a páromat, de attól kellemetlenül érzem magamat a bőrömben, ha sehova nem tudunk kimozdulni, le kell mondani egy kisebb "nyaralásról", vagy egy éttermi évforduló ünneplésről, esetleg egy egynapos strandolásról, mert nekem ugyan lenne rá keretem, de a páromnak nem. 22/L

2012. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a számítók ilyenek.Az is meg lehet,hogy iszonyatos jó módban nőttek fel és nem akarnak lemondani róla semmiféleképp se.
2012. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!