Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a férfi tartsa el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfi tartsa el a nőt? Ti a nőknek megvesztek mindent meghivjatok mindenhova ti fizettek? Miert varjak ezt el a nők?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne általánosíts! Nem minden nő várja el. Én személy szerint megőrülnék, ha eltartanának, és ennyire függnék valakitől.
2012. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem kell eltartania. Dolgozzon a nő is. Nálunk ez úgy van, bár nem élünk együtt, 1,5 éve vagyunk együtt, én még iskolába járok (de most perpill dolgozom) a párom már rég dolgozik. Egyszer én fizetek aztán ő, de nem tartjuk számon, hogy most jajj a múltkor te fizettél, akkor én jövök, vagy jajj a tiéd többe került mint az enyém, akkor belepótolok. Mikor kinek van pénze, ki akarja meghívni a másikat. Természetesen a páromnak van inkább, mert neki rendes munkahelye van, nekem csak diákmunka. Nálunk ez teljesen megoszlik. Szerintem így a normális.
2012. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Még ha el is várná a nők X%-a, hogy tartsa el a férfi, a mai gazdasági helyzetben csak a legtehetősebbek engedhetik meg maguknak, hogy a nő otthon maradjon és a férfi eltartsa. Úgyhogy erre nem lehet alapozni szerintem.

A legtöbb esetben mindkét fél dolgozik, mindkettő hozzájárul a kasszához többel-kevesebbel.

Ha egy kapcsolatban már közös kassza van, nincs enyém-övé, én vettem-ő vette.

Egyébiránt manapság kevés nő várná el azt, hogy fizessenek neki bármit is. A kedvesség persze fontos, hogy néha meglepjük a másikat egy-egy éttermi meghívással, egy kis csokival vagy bármivel, de mindez oda-vissza alapon.

2012. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Alexandra jól leírta, én nem ismétlem. :)

Szerintem a mai nők szeretik az önállóságot, szeretik, ha nincsenek másra rászorulva. Egyre inkább ez van, bár sajnos sok helyzetben a nő kényszerből szorul rá a párja fizetésére (munkanélküliség, kisgyerek mellett) elég gyakori. A nőt is zavarja, de talán annyira képes egy férfi, hogy nem rója ezeket fel a nőnek ilyen helyzetben.

A gazdagok megtehetik, hogy a nő ne dolgozzon, de sok gazdag pasas sóher, a másik meg az, hogy sok esetben a nő is valami jó zsíros állásban van. tehát alapból gazdag gazdagot választ.

2012. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Sok nő még maradi gondolkodású.A modern gondolkodásúak fele-fele fizetik amikor elmennek moziba vagy étterembe.


Hogy miért várják el?Mert nem tudják az egyenjogúságot.Oké ha elvárja a nő akkor a férfi is elvárhatja hogy a nő kiszolgálja őt otthon meg a feladata a gyereknevelés , takarítás , főzés , mosás.A férfi parancsol.Azok a nők akik eltartottak akarnak lenni ilyen férfi kellene.Vagy ha egyes nők elvárják akkor a férfiak is elvárják amit fentebb leírtam?

2012. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
*elvárhatják
2012. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

5. válaszoló.

Ha közös kasszán vannak, mi értelme, hogy fele-fele arányban fizetnek?

2012. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ASOT ***** válasza:
93%

Nem!

ÉS ne a férfi tartsa el.

Nem egy háziasszony kell aki csak takarít költi a pénzem, és vásárol!

ez olyan mintha egy k*rvát tartanék otthon csak sokkal több pénzbe kerül!


persze vannak ilyen idióta pasik akik örülnek hogy "hállelúja végre találtam valakit" és ezért bármit megtesz-

De alapjáraton idióta az a pasi akinél a nőnek csak otthon kell meresztenie a pics@jat és megtenni mindent a 2 szép szeméért.


Egy nő legyen nő, legyen csinos foglalkozzon magával miegymás, de 2 lábbal is álljon a földön!

2012. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi a párommal közös kasszán vagyunk, így ilyesmi fel se merül, de gondolom te kezdő kapcsolatra érted a dolgot. Nos a kapcsolat elején se várta el a barátnőm, hogy mindent én fizessek, de tény, hogy amikor tepertem érte akkor többször hívtam ide-oda. Ám még olyankor is gyakran szólt, hogy most ő fizet. Venni nem nagyon vettem neki semmit, most meg ugye bármit megvesz magának ami kell, én is magamnak ami kell és nem számoljuk, kinek a pénzéből ment.
2012. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Voltam már nagyon jól kereső és csóró is. Mikor jól keresek és tudom, hogy a barátnőm sokkal kevesebbet visz haza, akkor a legtöbb dolgot én fizetem. De ha valamit ő fizetne, akkor engedem neki. Ne érezze úgy, hogy meg akarom venni.
2012. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!