Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan és hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan és hány évesen ismerkedtetek meg az első párotokkal? 16/L

Figyelt kérdés
Nem arra gondoltam hogy akivel először szexeltetek hanem az első emberrel akivel jártatok. És hogyan hívott el téged az első randira és hol?:)
2012. aug. 16. 05:35
 1/8 anonim ***** válasza:

16 éves voltam, és MyVIPen látta, hogy megnéztem az adatlapját - jézusom, de cikin hangzik :DDD

Kiderült, hogy nagyon hasonló a gondolkodásunk és az ízlésünk, és hogy csa 3 buszmegállónyira lakunk egymástól. Olyan 3-4 napi msnes beszélgetés és smsek után találkoztunk. Msnen vagy smsben említette, hogy jó lenne összefutni, de konkrétan az első telefonos beszélgetésünkkor kérdezte meg... emlékszem, hogy alig mertem felvenni a telefont, amikor megláttam a nevét a képernyőn, mert addig csak 1-2x láttam webcamon, de egymás hangját még nem hallottuk :)

Egy hozzánk közel eső kis pizzázó-sörözőnek a kerthelyiségébe ültünk be, majd mikor besötétedett, akkor elmentünk sétálni. Az egész estét átbeszélgettük egy padon, ott is csókolt meg először. Egy kisebb szünettel, de azóta is együtt vagyunk :)

20/L

2012. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 16 voltam mikor megismertem chaten :D elég érdekes volt a szitu...:) de egymásba szerettünk elég hamar :))) persze nem chat kapcsolat volt, mert a közelbe lakott :)

Ő volt az első nagy Ő, a mai napig nem felejtettem el :)


N22

2012. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

16 évesen:) és msnen beszélgettünk már hónapok óta,személyesen még nem,aztán egyszer csak elhívott sétálgatni. Elmentem vele,kicsi később újra sétálni,de akkor már sötét volt a randi végén,és egy nagyon romantikus csókkal fejeződött be.:) Persze 1 hónap múlva szakított velem valentin napon (milyen kis "édes"..),úgyhogy megbántam. Azt ajánlom mindenkinek,hogy NE neten ismerkedjen,mert nem tudhatod,hogy személyesen milyen lesz... Azóta volt 1 pasim,vele én szakítottam fél év után,mert lecseréltem a mostani pasimra,akivel már 2 éve vagyunk együtt. Az utóbbi 2vel természetesen nem neten ismerkedtem (az elsőből kiindulva).

Ja és ha itt tartunk már... :D a mostani barátommal buszon ismerkedtem meg,és falunapkor (mivel egy faluban lakunk) találkozgattunk,és egyik este hazakísért koncert után hajnalban,és picit még beszélgettünk a ház előtt,majd eleredt az eső és megcsókolt:)

2012. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jesszus ezek nagyon romantikus történetek :) köszi az eddigi válaszokat :)
2012. aug. 16. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Myvip randi.

16 éves csaj volt.

Én 19 éves fiú.

Ráírtam, felvettem MSN-re. Kb 3-szor dumáltunk aztán elhívtam fagyizni majd összejöttem vele. 1 évig voltunk együtt aztán 1 év után sem volt hajlandó még levetkőzni sem előttem nemhogy szex. Végülis ő dobott. Hülye vallásos szarság. Sose lesz normális kapcsolata.

2012. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenki neten ismerkedik!? xD hát akkor ebből a szempontból én sem tudok újat mondani: volt régen az a teveclub nevű oldal (nemtom hogy van-e még) ott kezdtünk el beszélgetni, és kiderült hogy elég hasonló személyiségek vagyunk. több mint 300 km-re laktunk egymástól, de ő mondta hogy néha feljár bp-re és hogy ott találkozhatnánk. szóval egy hónap írkálás után találkoztunk a westendben, hát az elég kínos egy óra volt =D egyikünk sem valami nagy dumás, úgyhogy kb. csak lestünk és hallgattunk xD de szerencsére adtunk egy második esélyt egymásnak, és egy hét múlva megint eljött és elmentünk az állatkertbe, az már sokkal jobban sikerült és végülis akkor jöttünk össze =) én 17 voltam, ő 18, azóta már több mint 8 év eltelt, már 4 éve nem vagyunk együtt, de még mai napig tartjuk a kapcsolatot!
2012. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki fogok lógni a sorból, hogy nem netes ismerkedés volt :D

Egy közös ismerősünk szülinapján ismerkedtünk meg (16 voltam). utána beszélgettünk nagyon sokat, kb egy hónappal később összefutottunk a buszon, megbeszéltük, hogy átjön hozzám korrepetálni kémiából, még ekkor sem csókolt meg, csak mikor legközelebb találkoztunk. Akkor volt az első hóesés azon a télen, és egy padon megcsókolt*.* azóta is együtt vagyunk, több, mint 2 éve ^^ 18/L

2012. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az első pasimat 19 évesen ismertem meg chaten. 4 hónapig voltunk együtt. miután megvolt az első szex, otthagyott, mondván ő csak egyszer fekszik le egy lánnyal.


azóta én már férjhez mentem, boldog vagyok.


ex azóta is egyedül van.


26/N

2012. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!