Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem, ha nem hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, ha nem hajlandó hozzám költözni a bikájától és elvárja hogy legyek skype közelbe különben szakít velem?

Figyelt kérdés

Érzem itt valami nagy disznóság készül. Ha skypon megkérdeztem ki volt az a háttérben fel volt háborodva.

Mindig személyes kérdéseket kérdezget másról nem tud beszélni a skypon keresztül. És sokszor van olyan hogy mondja, várj egy pillanatot mindjárt jövök.


2012. aug. 16. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.Ez így nem járja.Amúgy honnan tudod,hogy nem a neten camsexezik pénzért?
2012. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy személyesen találkoztam vele párszor aztán azt ecsetelgette nekem így belém van zúgva meg úgy belém van zúgva.
2012. aug. 16. 12:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah több mint 2000 valamenyi ismerőse van iwiw-en és facebook-on.
2012. aug. 16. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy disznóság...

elvárja, hogy skype közelben legyél, de ha te kéred, az már felháborodás... na meg, ha te kérdezel személyes dolgokat

ha most van komája, akkor hogyan tudna szakítani veled? hisz vele van...

amúgy minek annyi ismerős neki??? feltételezem nem minddel beszél

az egy pillanat mennyit takar nála?

2012. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
"Nagy disznóság készül"? HA jól értem, együtt lakik a pasijával. Milyen ennél nagyobb disznóság készülhetne még, mármint veled szemben? Alapból nem kellett volna elkezdened foglalkozni ezzel a csajjal.
2012. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!